Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında izle

ust2
52.051
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında izle

1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında hd izle

İzleyen bütün seyircilerini kahkahaya boğan adeta gülmekten nefessiz bırakan 1 Kezban 1 Mahmut dizisinin filmi ile karşınızdayız. Bu film hakkında pek bir şey söylemeye gerek yok sanırım. Hiç birisi bilinen bir oyuncu değil. Bir kamera alıp başladılar bu işe. Ve gayet güzel yürüttüler. Sanırsak bu oyuncuların bu kadar komik ve espritüel olmalarının sebebi tamamen içimizden yani halktan olmaları. Bir nesilin ortak sorununu yansıtan bir dizi. Kezbanlar… Filmin senaristi ve yönetmeni olan Cenk Çelik mükemmel bir iş çıkartmış. Filmin yapımcısı olan Halil Kaya Özer’i bu sefer farklı bir film ile karşılıyoruz. Gerçekten güzel iş çıkaran ekibin halktan oyuncuları olan Sinan Bengier , Esin Yıldız , Ercan Zincir , Cenk Hakan Köksal , Necla Özay her ne kadar oyunculuk okumasalarda bir çok oyuncuya taş çıkaracak kanısındayım.

1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında izle

Emrah ve Mahmut Kezban’ı kaçırma planı yaparlar. Nedeni ise sopasını iyi kullanan (namı değer Koma sopanın adı) Kürşat kız kardeşinin ilişkisine karşı çıkmasıdır. Klasik keko arabası olan Şahini ile Kezbanı kaçırırlar ve Mersindeki yazlıklarına giderler. Bir sabah kumsalda uyanan 2 kafadar yani Mahmut ve Emrah kızların kaçırıldığını fark eder ve filmin maceralı ve kahkaha tufanı olan kısmı başlar. Kızların izlerini takip ederek kekolar şehri efsaneler efsanesi atarlılar atarlısı şehre gelirler. Yani Adanaya ! Dj Serser sakıp yani Serkanda bu arama ekibine katılır. Kızları kurtarmak için planlar yapılır. Planın içeriğinde hacker,şoför,kareteci ve mafya kılıklı silahlı bir adam vardır.Güzel kurulan bu plan hayal kırıklıklarını beraberinde getirir.

Filmi sitemizde 720p ve 1080p film izle kalitesi ile siz değerli izleyici kitlelerimize aktarmaktayız. En yeni ve en kaliteli eserleri daim olarak adresimizde 720p film izle kalitesi ile izleyebilirsiniz.
Filmi adresimizde 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında izle harfleri ile aratarak hd bir şekilde izleyebilirsiniz. Film hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi yorum yaparak belirtmeyi unutmayınız.

Tür: 1080p Filmler, 2016 Filmleri, 720p Filmler, Genel, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016 - Türkiye

Yönetmen: Cenk Çelik

Oyuncular: Sinan Bengier , Esin Yıldız , Ercan Zincir , Cenk Hakan Köksal , Necla Özay

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?