Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


10 Cloverfield Lane Full izle

ust2
2.407
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
10 Cloverfield Lane Full izle

10 Cloverfield Lane izle birbirlerine düşkün bir aile vardır. Bu aile boş vakitlerinde oyun oynayarak vakit harcamayı seven bir ailedir. Onun için çocuklarını kırmazlar. Çoğu akşamları olduğu gibi bu akşamda işleri olmadığı için boş kutu olan televizyona bakmayı pek sevmediklerini birbirlerine söyleyen bu aile masaya bir oyun getirir. Çocuk ve baba karşılıklı oturur anne ise o karşılıklı oturan iki erkeğin arasında oturmaktadır.Oyuna ilk olarak bir bayanın başlamasını isteyen iki erkek oyuna annenin başlaması için ısrar eden çocuğunun ısrarını kıramaz ve oyunun butonuna basar. Daha sonra ilerleyen saatlerde oyunun sıkıcı olduğunu düşünen aile bireyleri artık başka bir oyun olan yapboz oyununu oynamaya karar verirler. Ama yapboz bin parçadan oluştuğu için onu yapmak sabaha kadar bile sürmektedir.

10 Cloverfield Lane izle

Kendi aralarında anlaşan bu aile yarımşar saat ile birbirlerine oyunu devretmektedir. Bir kaç saat geçmiş olsa bile parçaların daha yarısının bile olmadığını fark edeceksiniz. Son parçaları takan bu aile tam o sırada bir depremin meydana geldiğini fark ederler ve saf saf etrafa bakmaya başlarlar. 10 Cloverfield Lane full izle Ama etraf hafif bir sallantı içindedir. Daha sonra o depremden sonra aile aşağıya iner ve kimsenin ışığını dahi yıkmadığını görünce tekrardan evlerine geri çıkarlar. Evlerinde tekrarda daha önce oynadıkları oyun olan butonlu oyunu oynamaya başlayan bu aile babanın azmi ile ölümden döner.

10 Cloverfield Lane izle

Babanın suçu ise masaya yumruğu ile sert bir şekilde vurması sonucuyla yanda bulunan kablolar birbirlerine diyerek kıvılcımlar ile yangının çıkmasına neden olan bu baba apar topar oyunu bırakıp dışarıya çıkma çabasında olsalar da alev önlerini kestiği için kendileri zar zor dışarı atmayı başaran bu adam içeride eşi ve çocuğunun kaldığını görünce tekrardan içeriye girer ve üstüne ıslak bir battaniye ile eşini ve çocuğunu kurtaran baba kendisi alevlerden biraz yaralansa da oradan kurtulacaktır. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır. The Cellar Filmin dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakacak olursak. Yani filmin yönetmenlik koltuğunda Dan Trachtenberg gibi bir isim oturmaktadır.

10 Cloverfield Lane izle

Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Mary Elizabeth Winstead , John Goodman , John Gallagher Jr , Maya Erskine , Douglas M. Griffin gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin senaryosunu hazırlayan isimler ise Josh Campbell , Dan Casey gibi iki isim üstlenmektedir. Şimdi ise üstüne en çok iş düşen kişi olan yapımcının ismine bakalım. O isim ise J.J. Abrams gibi bir isimdir. Filmi sitemizdeki ikini adı olarak da bilinen Valencia olarakta izleyebilirsiniz. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com ve ailesi iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Gerilim, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Dan Trachtenberg

Oyuncular: Mary Elizabeth Winstead , John Goodman , John Gallagher Jr. , Maya Erskine , Douglas M. Griffin

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?