Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


5 Dakkada Değişir Bütün İşler Full izle

ust2
19.065
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
5 Dakkada Değişir Bütün İşler Full izle

Üç arkadaş vardır. O arkadaşlar birbirlerini ne pahasına olursa olsun satmazlar. Bu satmama olayını biraz daha açıklayacak olursak.Bu arada filmin ismi 5 Dakkada Değişir Bütün İşler izle dir. Bu arkadaşlar bir gün hırsızlık yaparlar ve üçü birden alabildikleri kadar telefon alır. Telefon almalarının sebebi bir telefon dükkanındaki boş anı yakalayıp oradan hırsızlık yapmalarından dır. Onun için bu arkadaşlar telefonların bulunduğu reyonları boşaltırlar ve o reyonların boşaldığını sonradan fark eden dükkan sahibi hemen polisi arar. Oraya gelen polis ekipleri hiç bir şeyin ellenmemesi hakkında telefonda uyarmış olmasına rağmen telefon dükkanının sahibi oradaki reyonun çekmece kolundan tuttuğu için oradaki parmak izleri karışır ve oraya dokunan üç suçludan biri elenir.

5 Dakkada Değişir Bütün İşler izle

Daha sonra parmak izlerini arayan polisler bir kişinin izini bulur ve onu yakalamak için şafak baskını yapar. Onu sorguya çeken polisler ona ilk olarak bu soygunu neden yaptığını sorar. Aslında bildiğiniz gibi o soygunu bu adam tek başına yapmaması olsa bile o adam kendisi yapmış gibi görünmekte olduğu için polislere ihtiyacım vardı der ve o konuyu öyle kapatır. Daha sonra kaç kişi oldukları sorulunca o adam hiç tereddüt etmeden tek başına bu soygunu gerçekleştirdiğini söyler ve o telefonları olduğu gibi geri getirirse telefon dükkanının sahibi o adamdan şikayetçi olmayacağını söyleyince o üç kişilik soygunda tek kişi olarak yakalanan bu adam o telefonları sakladığı yerden alır. Polisler o adamı bırakır ve o adam diğer arkadaşları ile iki üç gün buluşmaz ve daha sonra buluştuklarında bir akşam olmasını beklerler. Çünkü o telefonları kendi elleri ile geri vermenin acısı olan acıyı geçirmese de içki ile geçirmeyi umutlar.

5 Dakkada Değişir Bütün İşler izle

5 Dakkada Değişir Bütün İşler Full izle Ama bu umutlar boşa geçeceği için pek fazla içtiklerinde sabahı ormanda edeceklerini hep beraber izleyeceğiz. Ama bu adamların içmemesi gerekse de onların içmekten başka çareleri kalmamıştır diye düşündüğümüz sırada bir orman kenarında bir çanta bulurlar ve o çantayı açtıklarında içerisinde milyonlarda türk lirasının olduğunu gördüklerinde 5 dakikada hayatlarının değiştiğini fark ederler. O parayı bir kaç hafta kimseye söylemezler. Daha sonra evli olan bu üç kişiden ikisi eşlerine anlattığında kadınların ağzında bakla ıslanmadığını anlayacağız. Çünkü hemen başka kadın arkadaşlarına anlatırlar. Onun için bu parayı bulan adamlar hemen bulundukları yeri terk ederler yurt dışına acil birer bilet alırlar. Filmin devamında ise o adamlar hayatlarının değiştiği için o paranın biraz bol harcamaları gerekirken o adamlar onu yurt dışı parasına uygun yapabilmek amacıyla dövize yatırırlar. Orçun Benli gibi ünlü bir komedyen Türk isim yönetmenlik yapmaktadır.

5 Dakkada Değişir Bütün İşler izle

Bunun ardından filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimlere bakacak olursak onlarda Emre Altuğ , Bülent Şakrak , Ecem Özkaya , Haki Biçici ve Kaan Turgut gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin yapımcılık şirketini üstlenen film şirketi ise TFM yapım adlı kondiksiyona ait bir şirkettir. Bu filmi izlerken arkadaşlarına şaka yapacağınızı çok iyi bir şekilde tahmin edebiliyorum. 5 Dakkada Değişir Bütün İşler Çünkü filmin vizyona girecek olan tarihi Ülkemizde pek hoş görünmese de bir şaka günü olan 1 Nisanda girmesi beklenmektedir. Filmin çekim sırasında senaryosunun ortalarında bir hata çıktığı için hemen o hatayı filmin başına göre düzenleyici olarak görünen senaryocular ise Orçun Benli , Alptekin Öztürk ve Şükrü Özpınar gibi bu üç akıllı senaryocular oturmaktadır. Hd film izle Filmin konusundan bahsetmek bu kadar yeterli. Sizleri artık daha fazla tutmayalım. Hdfilmkabusu.Com ve ailesi şimdiden herkese iyi seyirler.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Orçun Benli

Oyuncular: Emre Altuğ , Bülent Şakrak , Ecem Özkaya , Haki Biçici , Kaan Turgut

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“5 Dakkada Değişir Bütün İşler Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. den - 1 sene önce demiş ki:

    tşk
    thank