Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


A Walk In The Woods Full HD izle

ust2
339
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
A Walk In The Woods Full HD izle

A Walk In The Woods
Çok lüks bir ev vardır. Bu evin sahibi kaç yıldan beri eşinin ölmesi sonucunda evde tek başına yaşamaktadır. Bu evde tek başına yaşayan kişi kaç gündür komşuları ile konuşmadığı yani meydana çıkmadığı için komşular şüphelenir ve o adamın evinin kapısına gidip zile veya kapıyı tıklayınca kapıyı açan olmadığını gören bu kişiler o adamın evde olmadığını düşünse de o adamın ayakkabıları dışarıdadır. Onun için komşular polisi ararlar ve polis oraya geldiğinde kapıyı kırmak istemediği için bir çilingir çağırıp kapıyı zorlamadan açmak isterler ve çilingir rahat bir şekilde kapıyı açınca polisler içeri girer ve o adamın baygın halde yattığını gördüğünde o adama bir şey olduğunu değilde öldüğünü anlamışlardır.

A Walk In The Woods izle

Daha sonra o ölen adamın ikinci ama ayrı yaşayan eşi orada taziye mesajlarını almak için bulunması gerektiğini düşünür ve o adamın öz evlatları oraya geldiğinde o kadını ilk gördüğünde biraz kızgın olsa da daha sonradan yanına gidip üzülmesi gerektiğini söyleseler de aslında bu adamın çocukları kadar üzülen kişi yoktur bu cenaze töreninde. Daha sonra tabut evin bir odasına götürüldüğünde orada bulunan çoğu kişi tabutun üstüne karanfiller bırakır. A Walk In The Woods izle Daha sonra o ölen adamın çocuğu kendi evine döner ve pek üzgün değildir. Çünkü babası yaşadığında ona hiç kendi evladı gibi davranmadığı için halen kızgınlığı devam etmektedir. Daha sonra üvey annesine kalan babasının evine giden bu adam orada bir çadır kurar ve kendisinin orada kalacağını söyleyince o üvey anne neden diye sorar. O adam ise ben burada babamın ruhunu bekleyip ona bir kaç kötü lafım var der. Tam o sırada kurmuş olduğu çadır bilinmeyen bir sebep ile yıkılır. Daha sonra üvey anne korkar ve eşinden miras kalan evine çıkar ve üvey oğlunu da aynı eve almak ister ve o adam çıkmak istemediğini söyler.

A Walk In The Woods izle

Filmi bu kadar anlatmak yeterlidir. Çünkü anlattıkça filmin tadı kaçacaktır. Ken Kwapis gibi ünlü bir amerikan ismin filmin yönetmenliğini yaptığını görüyoruz. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Robert Redford , Emma Thompson , Nick Nolte , Mary Steenburgen , Kristen Schaal gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin doksan sekiz dakikalık bir dram , macera ve komedi dolu sahnelerinin olduğunu söyleyebiliriz. Filmin iki bin on altı yılının yani bu yılın Mart ayında vizyona girmesi bekleniyor. A Walk In The Woods full izle Filmin senaryosunu hazırlayan kişi ise Bill Holderman gibi çok yerde adını duyurmuş bir Amerikan gazete yazarıdır. Yorum atmadan geçmeyelim. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olacaksınız. Sizler bizlere destek oldukça bizlerde sizler için güzel filmler paylaşmaya devam edeceğiz. Hdfilmkabusu.com şimdiden herkese teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 720p Filmler, Dram Filmler, Komedi, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Ken Kwapis

Oyuncular: Robert Redford , Emma Thompson , Nick Nolte , Mary Steenburgen , Kristen Schaal

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?