Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Army of One Filmi Full izle

ust2
738
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Army of One Filmi Full izle

Daha önceki filmlerin çoğunda olduğu gibi bu filmde de konu savaştır. Savaş detaylarını biraz daha açarak anlatacak olursak. Filmde bir kaç adam vardır. Army of One full izle Bu adamlar kendi aralarında ve sakin kişilerdir. Ama bu kişilere bir şey olsun bir ordu toplanabilecek kadar kendilerine öz güven verdirmişler. Çünkü bu adamlar ölüm pahasına kendileri arkadaşları için yapmayacakları şey yoktur. Onun için arkadaşları birinci planda ailelerini ise ikinci planda tutmuşlardır. Bu arkadaşlar bir kaç kişi olarak her zaman gittikleri bir bar olan yere giderler. O barda ilk başlarda pek eğlenmeyen bu kişileri eğlence asıl sonda beklemektedir. Eğlenceyi bekleyemeyen bu arkadaşlar oranın en büyük görevlisini yanına çağırırlar ve o görevliye artık bu gösterilerin sonlandırılmasını söyleyince oraya gelen patron onların deli olduğunu düşünür ve onları kapı görevlileri olan güçlü kişilere dışarı attırır.

Army of One izle

Army of One izle Daha sonra bu arkadaşlar bu duruma tahammül edemezler ve kendileri orada bir şey yapamayacakları için yirmi yirmi beş kişi oraya toplanarak gelir ve orayı karıştırmak için birbirlerinden haber beklemektedirler. Orada içeri giren kişi topluluğunu fark eden o adam içlerinde dışarı attığı adamlardan iki tanesini görünce korkar ve arka kapıdan kaçar. Daha sonra o adamı tekrar çağırırlar ve orada olmadığını söyleyen garsonlar içeride kargaşa çıkmaması için kapı görevlilerini tekrardan yanlarına çağırırlar ve o görevliler bu topluluğu görünce ellerinden bir şey gelmeyeceğini düşünür ve onları oradan uzaklaştırmanın yolu sadece polisi çağırmak olduğunu düşünürler ve o görevlilerden biri polisi arayacağı sırada bir adam çok seri bir şekilde silahını çıkartıp hiç hedef dahi almadan adamın telefonunu parçalar ama adamın eline bir şey yapmaz. Daha sonra bu sahnelerin tamamen bir adamın hayali olduğunu görünce o adamın surat ifadesini gördüğünüzde zaten o an siz gülmekten kopacaksınız. O derece olacaksınız diyorum. Neyse o adamlar bir topluluk olsa da kendilerine laf atana bir lüzumsuzluk çıkmaması için geri dönüp laf atmaya dahi çalışmazlar. Çoğu korktuğu için atmasa da içlerinde korkmayan kişiler de bulunmaktadır. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır.

Army of One izle

Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere çok kötü bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşünerek ten çok büyük bir ön yargıya dayanacaksınız. Filmin dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakacak olursak. Larry Charles gibi ünlü bir Amerikan ismin filmin yönetmenliğini yaptığını görüyoruz. Army of One filmin baş rol oyunculuklarını paylaşanlar içinde gerçekten son yıllarda kendi adını çok iyi bir şekilde duyurmuş kişilerden oluşturan kadroya sahiptir. O kişiler ise Nicolas Cage , Russell Brand , Rainn Wilson , Wendi McLendon-Covey , Denis O’Hare gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşuyor demiştik ve o kişiler bunlardı. Sizlerde gördünüz işte bu oyuncuların çoğunu görmüş olsanız da isim olarak bilmediğiniz den sizlere garip gelebilir ama normaldir bizler isimleri zorlukla ezberliyoruz. Filmin iki bin on altı yılı olna bu yılda çok film gibi bu filminde Nisan ayına damga vurması bekleniyor. Filmin 102 Dakikalık bir komedi dolu sahneleri ile ünlü olacağını vurgulamak istiyoruz. Şimdilik bu kadar bilgi yeterli olacaktır diye umuyorum ve son sözleri artık toparlamak istiyorum. Yorumsuz geçmeyelim. Facebook sayfamızı ve filmi beğenerek bizlere destek olmuş olacaksınız. Hdfilmkabusu.com şimdiden filmi izleyen izlemeyen herkse teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Larry Charles

Oyuncular: Nicolas Cage , Russell Brand , Rainn Wilson , Wendi McLendon-Covey , Denis O'Hare

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Army of One Filmi Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. mehmet - 1 sene önce demiş ki:

    Güzel film