Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Avcı: Kış Savaşı Full HD izle

ust2
1.261
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Avcı: Kış Savaşı Full HD izle

Avcı: Kış Savaşı izle
Freya adında birisi vardır. Freya kız kardeşi olan Ravenna ile çok iyi bir anlaşmazlık içindedir. Onun için bir çok kişi ile anlamayan bu ikili artık bu soruna iyi bir önlem almaları gerektiğini düşünürler. Ama Ravenna adındaki bu kız kardeşini içten içe sevse de bunu dışarı vurmazken kız kardeşinin öldüğü haberini alınca çok büyük bir üzüntü içinde hayatının som yıllarını sürdürür. Ravenna nın ölüm sebebi kız kardeşi ile anlaşmazlıklarını kafasına taktığı için beyninde tümör oluşur ve teşhis edilememesi sonucu evde akşam saatlerinden sonra ölü halde bulunduğunun haberini alınca hemen kardeşinin otopsisinin olmasını ister. Ama daha otopsiye başlanmasını istemez. Çünkü onun için bir büyücünün yanına gelmesini isteyen Freya kardeşi olan Ravenna için bir büyü yaptıracak ve hayata döndürmek için mücadele edecektir.

Avcı: Kış Savaşı izle

The Huntsman Winter’s War
Ravenna büyü ile beraberinde bir ayna parçacıklarının altından bir tekrar doğma şeklinde meydana gelecektir. Onun için çok iyi bir şekilde kardeşi ile vakit geçirecek olan Freya kardeşinin hayatında çok büyük bir risk olduğu için ondan özür diler. Daha sonra ise çok iyi vakit geçiren bu iki kardeşin hayatındaki bir çok olacak olumsuz veya olumlu bir çok olaylar hakkında neler yaşandıysa hepsinin büyük kardeş olan Freya ile meydana gelen başarıları hep beraber elde ettiklerini söyleyecekler. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır. Çünkü ilerleyen sahnelerde çok ilginç olaylar meydana gelecektir. Onun için ilginç olayları anlatırsak filmin tadının kaçacağını düşündük ve sizlere filmi izlerken keyifli vakitler geçirtmek istedik. Cedric Nicolas-Troyan gibi ünlü bir Amerikan ismi filmin yönetmenlik koltuğunda oturmaktadır.

Avcı: Kış Savaşı izle

Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Chris Hemsworth , Jessica Chastain , Emily Blunt , Charlize Theron , Sam Claflin gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin dış kollarındaki isimlerden olan senaryosunu hazırlayan isimler topluluğu ise Craig Mazin , Evan Daugherty , Evan Spiliotopoulos gibi bir çok kişinin uğraşması sonucunda böyle güzel bir filmin ortaya çıkması sağlanmıştır. Filmin yapımcılığı ile uğraşan topluluk Kanadalı olsa da filmin Amerika da çekilmesini kendileri istemiştir. Onların isimler ise Universal Pictures , Joe Roth gibi isimlerden oluşmaktadır. Filmi sitemizden SAvcı: Kış Savaşı tek parça izle veya The Huntsman Winter’s War izle gibi anahtar kelimeler ile de izleyebilirsiniz. Filmin iki bin on altı yılının Nisan ayından sonra izleyiciler ile karşılacağını söylemeliyiz. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com ve ekini şimdiden izleyen izlemeyen herkese teşekkür eder iyi seyirler.
Snow White and the Huntsman 2 izle , Pamuk Prenses ve Avcı 2 izle ve birçok detay sitemizdedir.

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmler, Fantastik Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Cedric Nicolas-Troyan

Oyuncular: Chris Hemsworth , Jessica Chastain , Emily Blunt , Charlize Theron , Sam Claflin

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Avcı: Kış Savaşı Full HD izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. cemocal - 1 sene önce demiş ki:

    teşekkürler