Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Bambaşka Full izle

ust2
4.634
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Bambaşka Full izle

Bambaşka izle
Filmde Doğa adında birisi vardır. Doğa kendi halinde birisidir. Onun için pek kişiye iyiliği olmuştur ama asla kötülüğü olmamıştır. Ama Doğa biraz aksiyon yaşamayı seven genç bir üniversite öğrencisidir. Doğa genç bir kız olarak araç kullanmayı pek iyi bilmese de okula babasının aracı ile gelmektedir. Okuldan sonra eve gelmek için yola koyulan Doğa büyük bir araba kazası yapar. Kazadan ağır yaralı olarak kurtulan Doğanın belden aşağısı tutmaz ve omurilik felci geçirmez bir şekilde artık hayatına devam edecektir. Ailesi bu haberi alınca kızının son kez sesinin duymak istese de doğa baygın bir şekildedir. Uyanması zor diyen doktorlar onun bir kaç yıl veya daha fazla komada da yatabilir bir kaç günde uyanabilir der.

Bambaşka izle

Bambaşka Filmi Konu Devamı
Ama Doğanın ailesi pek umutlu olmadığı için sürekli hastanede bekler. Bu kazadan yıllar sonra kazanın gerçek suçlusu ortaya çıkar ve hapse tıkanmadan önce suçlunun tek isteği üstündeki ve ona gelecek tüm paraların o kıza yardım edilmesi isteğini kızın anne ve babasına söyler. Babası o adamın suçsuz tavırlarını gördüğü halde o adamın bir kaç ay sonra çıkarılmasını ister. Çünkü o adamın kendi kızına bilerek çarpmadığını söyler. O adam kendi kızını kurtulacak diye beklemediği için o adamın hayatını yakmaz istemez. Ama bir kaç ay sonra o adam hapisten çıktığında o kızda aynı gün gözlerini açar ama kendini olduğu yerden oynatamaz. Kız konuştuğunu ilk başlarda yavaş yavaş söylese de bir kaç hafta sonra ona çarpan adamı yanına çağırır ve o adamın suçu olmadığını anne ve babasının yanında sesli bir şekilde söylediğinde adam orada duygulanır ve o kızın ölümle yarıştığı halde kendisine çarpan adamın günahına girmemek için mücadele etmektedir.

Bambaşka izle

Bambaşka full izle
Ona çarpan adamın adı ise Yiğittir. O adamla çok iyi günler geçiren bu kız artık terapiye girer ve orada biraz biraz tepkiler göstermeye başlayınca buna doktorlar kızın çok hızlı bir şekilde iyileştiğini söylerler. O kızın ilk terapisi sıcak su terapisi olarak adlandırılan yani sakat kalmış insanları sıcak suyun içine sokulduğunda tepki gösterirse oradan bir kurtulma şansı doğacaktır. Yiğit çarpıp kaçmasının sebebini korktuğu için ve şu anda hasta olarak yatağından kalamayan genç kız olan Doğanın öldüğünü sanarak oradan hızlı bir şekilde kaçtığını ama daha sonradan da kendi isteği ile oradaki hastaneye daha sonrada oradaki özel güvenlik ekiplerine kendini habr ederek Doğanın babasının gerçek bir kişilik özelliğine sahip olduğunu bildiği için kendini bilerekten ihbar etmiş olan Yiğit artık hapsin dibinde olmayacak çünkü Doğanın babası kızına çarpan kişi olan Yiğiti tamamen affedecektir.Daha sonra yani bu olaydan tam yedi yıl sonra o kız ve o erkek tamamen bu durumu atlatmıştır. O erkek ile evlenen Doğa çok iyi günlerin kendisini beklediği geçirdiği günlerden anlamıştır.

Bambaşka izle

hd film izle
Yiğit medya tik bir oyuncudur. Yiğitin bir kaç tane kendine ait problemi olsa da bunları Doğa ile atlatacağını düşünen Yitiği problemleri Doğa ile atlatamaz ve Doğadan ayrılmak zorunda kaldığı için Doğa ortalığı tekrardan esini gibi hüzne boğar. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır. Filmin dış kollarındaki isimlerin gerçekliğine bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Bahadır Abşin gibi bir yakışıklı oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Buse Sevindik , Caner Tanrıverdi , Birgül Ulusoy ,Tayfun Sav , Cansu Taşkın gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Film Nisan ayında vizyona girerek tüm reytingleri üstüne çekeceği planlanan bir filmdir. Filmin yapımcısı ve senaryosunu hazırlayan kişi aynı olduğu için ve filmde yüz on iki tane ayrı ayrı kamera kullanıldığı için filmin çok sayıda kişi tarafından izlenmesi beklenmektedir. Film hakkında bu kadar bilgi yeterlidir. Hdfilmkabusu.Com ve ailesi şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmler, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Bahadır Abşin

Oyuncular: Buse Sevindik , Caner Tanrıverdi , Birgül Ulusoy , Tayfun Sav , Cansu Taşkın

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?