Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Berzah: Cin Alemi HD izle

ust2
4.138
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Berzah: Cin Alemi HD izle

Berzah: Cin Alemi filminde Ahmet Can Kasap filmin yönetmenlik koltuğunda boy gösteriyor. Ahmet Can Kasap gibi başarılı bir yönetmenin Berzah: Cin Alemi full izle filminin yönetmenlik koltuğunda oturması bence tesadüf değil. Çünkü yönetmen kaliteli ise filmde mutlaka kalitelidir. Tabi yönetmen kaliteli olacakta filmin oyuncuları kaliteli olmayacak mı. Şimdi sayacağım isimlerde filmin baş rol oyuncularıdır. Ufuk Kaplan , Nilüfer Aydan , Berna Üçkaleler , Oğuz Okul ve Alp Akar gibi oyuncular filmin baş rollerinde yer alıyorlar.

Filmin kategorisine baktığımda yine korku filmleri içine eklenen bir film görüyorum. Bu seferki korku senaryomuz ise şu şekildedir. Filmde anne ve bir çocuk ön planda oynuyor. Çocuğun ismi candır. Can henüz on beşli yaşlarında uslu bir çocuktur. Annesi de ondan pek farklı sayılmaz aslında. Daha sonra ilerleyen günlerde bu çocuk bir durumu fark edecektir. Annesi her geçen gün daha çok anormal davranışlar sergilemeye başlayacaktır.

Annesi farklı dilleri konuşmaya başlayacaktır. Can annesinin bu istemsizce davranışlarını fazla zaman geçmeden sorgulamaya başlayacaktır. Fakat can bunları sorguladıkça işlerin içinden çıkılmaz sonuçlar vermeye başlayacaktır. Korku içeren sahnelerimiz bundan sonra başlayacaktır aslında. Ama can bu işin peşini bırakmayacaktır ve işlerin sürekli üzerine gidecektir. En sonunda elinde bir şeyler vardır.

Bu durumun ta eski yıllara hatta annesinin annesine kadar dayandığına öğrenir. İşin içine köy falan girince işler çok ama çok daha karmaşık bir duruma girecektir. Can bu durumun içinden çıkmak için Asaf adında bir adamdan yardım isteyecektir. Tabi bu yeterli olacak mıdır orasını tam olarak bilmek şu an mümkün değildir. Berzah: Cin Alemi filmini izlediğiniz zaman bunu tam olarak çözebilirsiniz. İşin içine büyü falan da girecektir. Bu olayla filmi daha çekici ve daha ilgili bir hale getiriyor. Hdfilmkabusu.com iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Ahmet Can Kasap

Oyuncular: Ufuk Kaplan , Nilüfer Aydan , Berna Üçkaleler , Oğuz Okul , Alp Akar

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?