Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Beşinci Dalga Full HD izle

ust2
2.847
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Beşinci Dalga Full HD izle

Bilim kurgu filmler bu günlerde bildiğiniz üzere çoğaldı. Ama ne yazık ki içlerinden pek çoğu izleyiciye hitap edemiyor. filmin senaryosuna gelin beraber bakalım. Beşinci Dalga izle, ismi şuradan gelmektedir. Filmde dünya dışında ki farklı bir gezegenden saldırmak için gelirler. Saldırıları başarısız olmuştur. Bu varlıklar teknoloji olarak bizlerden milyonlarca yıl uzaktadırlar. Bundan faydalanarak insan ırkını tüketmek için çaba sarf ederler. Fakat insan ırkı asla pas etmeyecektir. İlk olarak dört tane dalga gönderilir. İlk dalgada insan ırkı olumsuz etkilenir. Bir düşünün şimdi tüm dünyada elektrikler kesilirse ne olur.
Beşinci Dalga izle
Biz bir saatsiz elektrik kalmayı başaramaz iken dünya birinci saldırının ardından elektriksiz kalmıştır. İkinci dalga ise çok sağlam gelmektedir. Bu sefer ki olacak olayı şu şekilde düşünürseniz daha rahat anlayabilirsiniz. İkinci saldırıda okyanusun ortasına atılan bir bomba ile dev tsunami ile insan ırkı bir kez daha sarsılmıştır. Ama yine pes etmiyoruz. Yola devam durmak yok. İnsan ırkının sağ olduğunu öğrenen dünya dışı varlıklar üçüncü saldırı sonucu ortaya bilinmeyen hastalıklar ve çaresi neredeyse imkansız olan hastalıklar ortaya çıkarmayı başarmıştır. Ve son darbeyi öldürücü darbe olarak vuracaklar.
Son dalga ise insanların farklı yaratıklara dönüşmesini sağlamıştır. Artık yer yüzünde sayılı insan kalmıştır. Onlardan biride Cassie adında bir kız çocuğudur. Bu kız çocuğu henüz daha on altı yaşındadır. Cassie’nin dünya dışındaki varlıkların elinde kardeşi vardır. Cassie’nin hayatındaki en değerli varlığı kardeşidir. Cassie’nin bide içindeki azmi ona daha çok cesaret verecektir.
Beşinci Dalga izle
Cassie dünya dışındaki varlıkların elinden hem kardeşini kurtaracaktır hemde dünyayı beşinci bir beladan kurtaracaktır. Filmin bu müthiş senaryosu bu şekilde devam ediyor diyebiliriz. Filmin oyuncularına gelin ister iseniz bir göz atalım. Chloe Grace Moretz , Nick Robinson , Alex Roe , Liev Schreiber ve Zackary Arthur gibi oyunculardan oluşan ünlü bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Filmin yönetmenine birde göz atalım. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise J Blakeson adında ünlü filmlerde yer almış bir yönetmen bulunuyor. Filmi izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız. Hdfilmkabusu.Com iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, 720p Filmler, Bilim Kurgu, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: J Blakeson

Oyuncular: Chloe Grace Moretz , Nick Robinson , Alex Roe , Liev Schreiber , Zackary Arthur

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?