Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Çağrılan Full HD izle

ust2
2.433
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Çağrılan Full HD izle

Mars Dağıtımın hazırlayıp sunmuş olduğu bir korku filmini sizlere sunuyorum. Filmin adı Çağrılan izle ‘dir. İsmine baktığımda ilgi çekici bir isim olduğunu görüyorum. Çağrılan full izle şeçeneği ile sitemizden bulabilirsiniz. Bir kadın kendini kamera ile kayıt altına alırken şu anda yaşadığı olayların bir film olmadığı hakkında bizleri bilgilendirmektedir. Daha sonra bir kaç kişi canlı yayında film çekme çabalarına girerler. Ama filmin çekimlerini başlatmadan önce en iyi bildikleri şey olan sevişmeyi de mutlaka yaparlar. Daha sonra canlı yayında çekecekleri filmin yönetmeni şu anda kayıt almamasını ister ve o adamlardan birinin kamerayı kapatıp işlemlere başlamasını ister. Daha sonradan o adam kapattım kamerayı dese de aslında kamerayı kapatmadı ve halen şu anda yaptıkları şey olan ruh çağırma işlemine giriş yaparlar. Bu ruh çağırma sırasında iki kadın iki erkek karşılıklı oturmaktadır.

Çağrılan izle

Daha sonra o masanın tam ortasından bir patlama meydana gelir ve masanın dört bir yanındaki kişiler havadan yere çakılırlar. Daha sonra ise o çekimlerin canlı yayında gerçekleştiği için sinemayı izlemeye gelenler bu olayların gerçek olduğunu anlar ve oradan hızlı bir şekilde kaçmaya başlarlar. Sinemanın içerisi tamamen boşalınca oraya gelen ruh ortalığı karıştırmakla görevli olduğu için orada ruh çağırma işleminde bulunan kadınlardan birini karanlık bir odaya çeker. Karanlık odanın içerisine giren o kadını gören diğer arkadaşları o kadının o karanlık odadan girdiğini görürler ve o kapının kapanmasıyla beraber kapıyı açmaya çalışırlar. Ama kapı o kadar kolay açılmayacak ve içeridekilerin korkmasına neden olacaktır. Kapıyı bir kaç kişi tekrardan açmaya çalışır ve kapıyı açamayan o kişiler artık çığlık atmaya başlarlar. Daha sonra o kişiler elindeki tek bir telefonla bilinmeyen bir numarayı ararlar ve açılmayan telefonu kapatıp bu sefer bir polisi ararlar.

Çağrılan izle

Hd film izle Polisler telefonu açar ve ne olduğunu sorar. Telefon sahibi ilk başlarda konuşamasa da daha sonradan polislere orada yaşadıkları olayların hepsini anlatır ve polisler onların deli olduğunu düşünür ve telefonu kapatır. Bu sefer arkadaşlarını arayan bu gençler telefonu açan arkadaşına olayı anlattığında o çocuk hemen adresi alır ve artık o ruh onun haberi olduğunu bildiği için o arkadaşın buraya gelmesini engelleyecektir. Filmin devamında ise korku dolu anlar sizleri beklemektedir. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizler bu filmin sıkıcı bir hal aldığını düşünerek ten filmi yarıda kapatıp hayatınızın en büyük hatalarından birini yapmış olacaksınız. Filmin yönetmenlik koltuğunda Hüseyin Eleman adındaki bir Türk oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Hüseyin Eleman , Yerkan Kahraman gibi bir çok isimden oluşmaktadır. Filmin iki bin on altı yılının Şubat ayının son günlerinde vizyona girmesi beklenmekte olsa bile çok sayıda kişi şu anda filmin sadece korku dolu fragmanını izlemiş olmasına rağmen dillerden düşmeyen bir film olduğunu fark ettik. Yorum atmadan geçmeyelim. Sizler yorum attıkça bizler yükseldiğimiz için sizlere hediye olarak daha iyi ve güzel filmleri sunmaya devam edeceğiz. Hdfilmkabusu.com ve aile ekibi şimdiden filmi izleyen izlemeyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Hüseyin Eleman

Oyuncular: Hüseyin Eleman , Yerkan Kahraman

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Çağrılan Full HD izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. okyns tr - 1 sene önce demiş ki:

  güzel bir türk filmi thank you

 2. Beril - 1 sene önce demiş ki:

  Film baslasin mısır ile iyi gider 🙂

 3. Beril - 1 sene önce demiş ki:

  Merakla bekliyorum

 4. laila - 1 sene önce demiş ki:

  ilgimi cekdi

 5. hamza - 1 sene önce demiş ki:

  hadi ama