Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Ceberrut Tek Parça izle

ust2
1.611
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ceberrut Tek Parça izle

Ceberrut
Sizlere çok iyi bir yerli film olan filmi sunuyoruz. Ama filmin adını gördüğünüzde aklınıza ilk olarak yabancı bir film gelebilir. Ama benim aklıma ilk olarak yerli film olduğu gelmedi desem yalan söylemiş olmam. Çünkü yanımda bulunan ekip arkadaşları bile filmi gördüğünde bir hata olduğunu sanmıştır. Ama film gerçekten bir yerli filmdir. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak. Filmde bir kaç arkadaş bir gün boş vakitlerini bir ev kiralayıp orada kızlarla geçirmek istediğini söyler. Bunlar vakit geçirmek için kızlara gerek olduğunu sansalar da aslında günah olduğunu düşünmedikleri için kızları eve atarlar ve orada Allah yollamış olduğu ruhlar ile onları rahatsız etmesine neden olduğu için kızlar korku dolu sahneler içinde erkekler ile vakit geçirme çabasındadır.Allah bunların bunca yaptığının günah olduğunu bir çok ayette belirttiği için onların orada korku dolu sahneler yaşaması istemektedir.

Ceberrut izle

Ceberrut izle
Allah bu düşüncesini emir haline getirince oraya giden ruhlar artık bir insan görünümünde oraya gider. Daha sonra kapıyı tıklayıp oradan kaybolan bu ruhlar insanların iyiden iyiye alkol oldukları için hayal gördüklerini düşüncesi olduğu için onların daha çok korkması için duvarlardan geçerek o kızlar alkol almadıkları için sadece onlara gözüken bu ruhlar onların gerçekten korkmasını sağlar ve kızlar yinede evi boşaltmadı için o ruhlar kendilerine verilen görevin iptalini sağlarlar. Daha sonradan ise o genç kızlar alkol almadıkları için o erkekleri uyuturlar ve o erkeklerde bulunan paraları ve değerli eşyaları alarak oradan uzaklaşırlar.

Ceberrut izle

Ceberrut filmi
Değerli eşyalar olan telefon ve gümüş altınları satarken polisler tarafından yakalanan bu gençler orada alınarak hapishanenin en dibini boylarlar. Erkekler ise kadınları fuhuşa sürdükleri için kişi başı on dokuz yıllık hapis cezası verilir. Filmin konusundan bahsetmek yeterli olacaktır. Filmin dış kollarındaki isimlere bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Özgür Yelence gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Sinan Bengier , Yakup Yavru , Ayşegül Kaygusuz , Merve Akaydın , Raşit Görgülü gibi bir çok ünlü aktör Türk kadrosundan oluşmaktadır. Yorumsuz geçmeyelim. Sizlere gerçekten izlenmesi gereken bir yerli filmi sunuyoruz. Herkese bir aile olarak iyi seyirler dileriz.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Özgür Yelence

Oyuncular: Merve Akaydın , Tolga Demircan , Meltem Özçelik , Seyit Alp Navruz , Ayşegül Kaygusuz

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ceberrut Tek Parça izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. cakir3620 - 1 sene önce demiş ki:

    cok iyi bayapit