Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Creed: Efsanenin Doğuşu izle

ust2
966
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Creed: Efsanenin Doğuşu izle

Creed: Efsanenin Doğuşu izle, filmini sizlere sunmaya çalışacağız. Filmde Rocky Balboa adında birisi vardır. Bu adamı tanımayan ağır ilk okulludur. Boks filmlerinin efsane ismi olan Rocky Balboa bu filmde baş rolde kendini gösteriyor. Bir zamanlar boks ringlerinden ayrılmayan Rocky artık emekliliğinin zamanı geldiğini düşünür. Bu yüzden bir köşeye çekilir. Sıradan bir insan gibi hayatını sürmek istemez ama yapacak bir şeyler bulması lazımdır. Filmin ismi de Apollo Creed adında birisinden gelmektedir. Bu adamın bir gencin büyük babasıdır. Büyük babasının getirdiği servet ile zengin olan bu gencin ilginç bir yönü vardır. Bu paranın kuruşuna dokunmak istemez. Kendini hep bir boksör olarak hayal etmiştir. Hayallerinin peşinden daima koşmak istemektedir. Bu yüzden Rocky bir şekilde ulaşmak ister. Ulaşınca da ondan bir şey isteyecektir.

Creed: Efsanenin Doğuşu izle

Creed: Efsanenin Doğuşu izle

Kendisinin hocası olması ister. Rocky bu teklifi düşünür boş boş oturmak ile bir yere varamayacağını anlar. Hem kendi efsanesinin sürmesi için hemde gence yardım etmek için bu gencin hocası olur. İşte tam burada maceraya giriş yapıyoruz. Çünkü bu genç azimle bu işe başlayacaktır. Yeri gelecek defalarca pes etmeyi düşünecektir. Rocky nin buralarda devreye girmesinin ardından daha neler olacak neler. Müthiş bir film olacağı kesin. İmdb puanına baktığımda zaten anladım. Çünkü 8,5 puanlık bir değeri haznesinde barındırıyor. Daha önce böyle puanlı bir filme ne zaman rastladım hatırlamıyorum. Filmin ana konusu dram olmasına rağmen dövüş kategorisine de eklenebilecek bir filmdir. Filmin yönetmeni Ryan Coogler adında birisidir. Bu isim dövüş filmlerinin efsaneleşmiş bir yönetmenidir.

Creed: Efsanenin Doğuşu izle

Creed: Efsanenin Doğuşu Full HD 720p izle

Filmin oyuncularına da şöyle bir göz attığım da ise Sylvester Stallone , Michael B. Jordan , Graham McTavish , Tessa Thompson ve Phylicia Rashad gibi ünlü isimler yer alıyor. Zaten film bu isimler le adından bahset dirmesi normal bir şeydir. Filmin bu güzel öyküsünü yazan da yine filmin yönetmenidir. Doksan beş dakikalık soluksuz izleyeceğiniz bir filmdir. Birde şunu unutmadan söyleyelim çok masraf yapılan bir filmdir. İki bin on altı yılına kuşkusuz damga vuracak filmler arasına rahatlıkla girecektir. Zaten imdb puanı ile en iyi imdbli filmler arasına girmeyi şimdi den başarmıştır. Oscar ödüllerinde muhakkak bir ödül alır. Hd film izle dikten sonra yorum atmayı unutmayın. Hdfilmkabusu.com tüm ziyaretçilerine iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmler, İMDB En İyi Filmler, Spor Fimleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Ryan Coogler

Oyuncular: Sylvester Stallone , Michael B. Jordan , Graham McTavish , Tessa Thompson , Phylicia Rashad

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?