Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Dedektif Galban Full HD izle

ust2
830
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Dedektif Galban Full HD izle

Dedektif Galban Filmin konusun anlatmaya geçmeden önce filmin dramatik sahneleri ile meşhur olacağını sizlere bildiriyoruz. Filmin iki bin on altı yılında yani bu yılın mart ayında vizyona girmesi bekleniyor. Filmin yüz iki dakikalık bir süresi olması da çok sayıda kişinin nefeslerini tutup filmi izlemesi bekleniyor. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak. Filmde bir dedektif vardır. Bu dedektifin adı ise Galbandır. Bildiğiniz üzere hiç bir dedektif tek başına dedektiflik yapmaz. Çünkü yanında bir tane daha dedektif olmaz ise onların kaçırdığı hatayı diğerinin yakalaması mümkündür. Onun için Galbanın yanında bir başka dedektif olan Mıchael adındaki diğer bir dedektif yer almaktadır. Mıchael belirlenemeyen bir seble bir gün Galbanın yanına gelemez.

Dedektif Galban izle

Dedektif Galban izle Bunun sebebi ise bir kalp krizi geçirmesinden dolayı hastaneye kaldırılımıştır. Daha sonradan haberi olan dedektif Galbanın hemen oraya gelmesi istenilmiştir. Galban oraya gidince çok sayıda kişinin orada olduğunu görünce hemen arkadaşı olan ve yardımcısı olarak yanında çalışan diğer dedektif olan Mıchael artık öldü diye düşünmüştür. Ama Mıchael orada arkadaşının gelmesini beklemiş diyebiliriz. Çünkü arkadaşı geldiğinde on dakika bir sürmeden hayata sözlerini kapatır. Onun öldüğünü gören doktorlar ailesi söylediğinde ailesi göz yaşlarını tutamadığı gibi Galban dahi haykıra haykıra ağlamıştır. Ama doktorların onun kalp krizinden ölmediğini söyleyince Galban dedektifliğini burada da ortaya koymaya çalışacaktır. Yani Michaelin ölüm perdesinin arkasındaki o isimlerin kim olduğunu araştırma çabasındadır. Galban ilk olarak kamera kayıtlarına bakar ve kamera kayıtlarında odaya hemşirelerden başka hiç bir kimsenin girmediğini görür.

Dedektif Galban izle

Exposed Daha sonra tek bir şüphe olan oraya giren hemşirelerin ona vermiş olduğu ilaçların yapmış olduğu ölüm sebebi olacağını düşünür. Daha sonra ise oraya giren hemşirelerin yanına çağırılmasını ister o sırada ölen arkadaşının acısı ile beraberinde ona verilmiş olan ilaçalrın neler olduğu tarafından araştırmalara başvurmuştur. Daha sonra o ilaçların ne olduğunu anlayamadığı için acil tıp teknisyenlerinden bir kaç tane kişiden yardım ister. Yardım esnadında o ilaçların fazla kullanılmasında insanların ölümüne sebep olduğunu duyunca hemen o ilaçları kullanan hemşirenin bir kaç baskı altında ilaçların fazla kullanmasında ne olduğunu öğrenirler. Ama bu işi bildikleri halde tekrardan yaparlar. Çünkü o hemşire en suçlu kişi olarak akla gelmektedir. Onun için o kız hemşirenin ondan bu ölüm sebebini neden istemiştir diye bir kaç soru sorulduğunda o genç hemşire ben öldürmedim dese bile hiç bir şekilde dedektif ona inanmaz ve o hemşirenin ağzından laf alır.

Dedektif Galban izle

O laf ise eskiden o tek başına bir dedektifti ve benim eşim hariç bir kaç kiş ile daha konuştuğumu takip etmiş ve bunları birebir eşime anlattı ve eşim ile aramı bozmuştu onun için yaptım der. Bunu duyan dedektif ona hiç bir şey yapmasa da onu direkt polislere aktarma yaparak onun hapse tıkılmasını istese de onun ilk baş bir mahkemeye çıkarılması gerektiğini kendisi de bilmektedir. Dedektif Galban full izle Filmin yönetmenlik koltuğunda Declan Dale gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Keanu Reeves , Christopher McDonald , Mira Sorvino , Ana De Armas , Peter Conboy gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin imdb puanı olmasa bile sinemalar değerlendirmesi 7,2 gibi tam filme layık bir değer göstermektedir. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.Com şimdiden herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, 720p Filmler, Dram Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Declan Dale

Oyuncular: Keanu Reeves , Christopher McDonald , Mira Sorvino , Ana De Armas , Peter Conboy

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dedektif Galban Full HD izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. mehmet - 1 sene önce demiş ki:

    hadi bakalım

  2. ozgur kanber - 1 sene önce demiş ki:

    dedektif galban izle güzel film

  3. mask - 1 sene önce demiş ki:

    güzei flim izleyin derim