Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Dedemin Fişi Full HD izle

ust2
152.724
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Dedemin Fişi Full HD izle

Dedemin fişi izle, film çok uzun süreden beri çekimlerinin sona ermesi beklenen bir filmdi. Filmin çekimlerinin uzun sürmesinin nedeni ise Türkiye`de bir çok iş karışıklar sebebi olmuştur. Şimdi diyeceksiniz iç karışıklıkların film çekimleri ile ne alakası var. Bende sizin bu sorunuza cevap olarak iç karışıklara sebep olan insanlar bir program ile film bilgilerini nasıl olursa silip yeniden çekimlerinin başlamasına neden olmuşlardır. Film 2016 yılında vizyona girmesi beklense de şimdiden biletler için aramalar başlamıştır. Bence sizde hemen bir bilet almayı düşünmeye başlamalısınız. Filmin konusundan şöyle bir bahsedecek olursak. Filmde bir aile tüm kan akrabalarını çağırır ve akşam yemeği düzenler. Bu yemeğe başladıktan sonra içlerinden birisi ayağa kalkar ve babasının beyninde bir sorun olduğunu söyler. Daha sonra farklı birisi ayağa kalkar ve beyninde sorun olanların en fazla 21 gün yaşadığını söyler.

Dedemin Fişi izle

Dedemin Fişi izle

Diğer adam tekrar ayağa kalkar ve benim babam 60 gündür yaşıyor der. Diğer adamda çok güzel ve komik bir laf söyler. O komik söz ise demek senin baban beyni olmadanda yaşıyor der ve diğer adam suskunluk içinde kalır. Ama bu komik espriye sadece kendisi gülen adam yerli yersiz bir espri yaptığını anlar ve gülmeyi bırakır. Yemekten sonraki sün ise köyde o hasta adamın oğlu bir köşede çocuklar ile vakit geçirmektedir. Çocuklarla vakit geçiren adam yoldan giden güzel bir bayan görür ve içinden mırıldandığını sansa da aslında bunu sesli söylemiştir.Bunu duyan çocuk kendisine bakamakla zorunlu olduğu adama dedemin doktoru der. O çocuklara bakmakla yükümlü olan adam birden babasının yanına gider ve ağıtlar yaparak doktorun gözüne girmeyi çalışır.

Dedemin Fişi izle

Doktorun yanında ağıt yağdıran adam kendinde bir laf ile şüphe duydurur. Dedemin Fişi O söz ise aç dede kömür gözlerini olur. Ne var bu sözde diyebilirsiniz. Çünkü dedesinin gözleri yeşildir.Bu adamım arkadaşlarının bir döner dükkanı vardır. Bu dükkanda çok kişi yemek yer. Herkesin o dükkanı seçmesinin sebebi her şeyin ucuz ve hijneik olmasıdır. Bu dükkanda diğer dükkanlarda olmayan bir de güzel ve taze sucuklar bulunmaktadır. Bu dükkanda genel olarak et ve et ürünleri sunulmakta ve ucuzdur. Ucuz olma sebebi ise kimsenin bilmediği bir sırdır. Bu sır ise bir çıraktan sızdırılır ve başka bir adama söylenir. Sucuklarının at eti ile yapıldığını söyleyen çırak bu sırrı söylediğinden haberi yoktur. Çünkü karşı tarafta onu hipnoz etmiş olan bir adam vardır.Senaryoyu hazırlayan arkadaşları unutmamak lazım. Filmin belkide bu kadar ilgi duymasının nedeni filmin senaryosudur. Katrin Benedikt , Creighton Rothenberger ve Christian Gudegast gibi kişilerden oluşan bir grup filmin senaryosu oluşmuştur. Aksiyon , gerilim ve suç kategorilerine eklendiğini bilmemizde fayda var. Belki bazı arkadaşlar bu tür filmler sevmezler. Ama hayatımızda biraz aksiyon olması da lazım. Yani izleyin diyorum kardeşim 🙂 Biz Hdfilmkabusu.com olarak bütün izleyicilerimize canı gönülden iyi seyirler diliyoruz.

Dedemin Fişi izle

Dedemin Fişi Full HD izle

Dedemin Fişi izle, O adam bu bilgiyi aldıktan sonra ona aslında iyi bir şey yaptığını söylese de çok büyük günaha girdiğini söylemez e bu dükkanı bir polislerle tehtişe gelir. Tehtişer gelen polislere ikramda bulunan dükkan sahibi polislere zorla o eti yedirtir. Daha sonra eti tehtiş eden polisler direk mide bulantısı ile lavaboya giderler. Buraya tehtişe gelen polisler rahatsızlıklarından dolayı tehtiş etmeden giderler ve oranın et eti yedirdiğinin kimsenin haberi olmaz. Filmin konusunu bu kadar analtmak yeter. Çünkü anlattıkça tadı kaçmaktadır. Filmin konusu bu şekilde komedi türünde devam etmektedir. Filmi oluşturanlar Güldür Güldür programındaki oyunculardır. Filmin yönetmenlik koltuğunda Meltem Bozoflu gibi iyi bir yönetmen oturmaktadır. Filmin ayrıca baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler güldür güldür programındaki tüm oyuncular olan Doğa Rutkay , Onur Buldu , Özlem Tokaslan , Ayşen Gruda , Ayşegül Akdemir gibi ünlü aktör isimlerdir. Yorum atmadan ve facebook sayfamızı beğenmeden geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Meltem Bozoflu

Oyuncular: Doğa Rutkay , Onur Buldu , Özlem Tokaslan , Ayşen Gruda , Ayşegül Akdemir

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dedemin Fişi Full HD izle” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. Celal Saral - 1 sene önce demiş ki:

  dedemin fişi izle güzel filmdi

 2. Kenan - 1 sene önce demiş ki:

  güzel film

 3. zeynep - 1 sene önce demiş ki:

  teşekkürler

 4. sikimiye - 1 sene önce demiş ki:

  iyidi . . .

 5. Emre - 1 sene önce demiş ki:

  dedemin fişi on numara film beyler süper

 6. haydar - 1 sene önce demiş ki:

  komedi filmleri arasında harika bir yapıt

 7. Furkan Gündüz - 1 sene önce demiş ki:

  güzel olmuş

 8. Ahmet - 1 sene önce demiş ki:

  süper film teşekkürler

 9. murat - 12 ay önce demiş ki:

  film nerde yok