Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Deliormanlı Full HD izle

ust2
31.654
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Deliormanlı Full HD izle

Deliormanlı izle
Bir yakışıklı adam vardır. Bu adam fit bir vücuda sahiptir. Bu adamın fit vücuda sahip olmasının sebebi ise o adamın bir antrenman hocası olmasından kaynaklanmaktadır. Kaç zamandan beri antrenman yapmadığını düşünen bu adam antrenman yapmadığını düşünse de daha yirmi sekiz saat önce çok iyi bir çalışma içinde kalmıştır. Bu adam antrenman için gelirken kendi aracı ile yola çıkar ve yolda atlet siz bir şekilde üstünün çıplak olması ile camı sonuna kadar açar ve son ses müzik ile antrenman sahasına gelir. Bu adam aracından inince ilk işi olan antrenman ayakkabılarını giyer ve daha sonra bagajda bulunan çantası ile antrenman sahasına doğru yürümeye başlar.

Deliormanlı izle

Antrenman sahasına girdiğinde hiç vakit kaybetmez ve girdiği gibi içeride direkt olarak ip atlamaya başlar. Kesintisiz on dakikadan fazla ip atlayan adam artık yeterince terlediğini düşünür ve daha sonra boks yumruklarını giyerek bir kum torbasına vurmaya başlar. Bu adam başkalarını eğitme özelliğine sahip olsa da ondan daha üstün olan onu eğiten bir hocası vardır. O hoca onunla beraber bir sahaya çıkar ve orada hafif tempo ile yürürken yumruk atmasının gerektiğini söyler. O fit vücuda sahip olan adam hafif tempoda yürürken daha hızlı yumruk atması gerekirken hocasının görüşüne göre normal bir çocuk sayılacak on beş on altı yaşlarında kişinin vuruşlarıyla bire bir aynı olduğunu fark edince hemen bu adamı o konuda eğitmek için salona geri dönerler ve salonda duvara montajlı olan küçük içi pamuk dolu olan süngerlere kendisinin duvarla paralel olarak vurmasını ister.

Deliormanlı izle

Deliormanlı
Bu konuda biraz başarısız olan adam eğittiği gençlere de aynısını yaptırmak ister ve eğittiği gençlerin bunu yapmasında bir zorluk olmadığını görünce hemen eğitmeni olan kara kuşaklı adamın yanına gider ve o adamdan acilen bu hareketin yapmasını ister. Eğitmeni tarafından acilen bu harekete alıştırılan adam kendinde başka eksikliklerin olup olmadığından emin olmak amacıyla eğitmeni ile sıkı bir antrenmana başlar. Bu adam artık çok eksiksiz biri olmak için elinden geleni yapmaktadır. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır. Çünkü filmi anlattıkça tadı kaçacak ve sizler bu filmi izlerken sıkıcı bir hale geldiğini düşünerek filmi kapatacaksınız ki böyle bir filmi bir daha kolay kolay bulamayacağınızı bilmemekte siniz.

Deliormanlı izle

Deliormanlı full izle
Murat Şeker gibi çok yakışıklı bir ünlünün yönetmenlik koltuğunda oturduğunu sizlere söylüyoruz. Şimdi ise filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimleri paylaşacak olursak. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşanlar Sarp Levendoğlu ve Danny Williams gibi iki isimin ön planda tutulduğunu görmektesiniz. Danny Williams gibi birinin vücuduna sahip olmayı çok isteyeceksiniz ama Danny Williams sizlere en çok ve en güzel önerisi özentilik değil çalışkanlık yapmalısınız demesi olacaktır diye umuyorum. Filmin türünü onca anlatmamıza rağmen anlamayanlara söyleyecek olursak Spor tarzında olduğunu vurgulamamızın gerektiğini düşünüyorum. Filmin senaryosunu hazırlayan bu iki kişiden biri yönetmenlik yapan Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi gibi isimlerden oluşmuştur. Filmin yapımcı film şirketi ise Sugar Workz gibi ünlü olmaya aday bir yapımcı film şirketi üstlenmektedir. Yorum atmadan geçmeyelim. Hdfilmkabusu.Com ve ailesi şimdiden izleyen izlemeyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Spor Fimleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Sarp Levendoğlu , Danny Williams

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Deliormanlı Full HD izle” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. bycetin - 1 sene önce demiş ki:

  tesekürler

 2. sadocan - 1 sene önce demiş ki:

  Teşekkürler.

 3. Sametcaglayan - 11 ay önce demiş ki:

  Güzel

 4. emre - 10 ay önce demiş ki:

  superrrrrrrrrrrrr