Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Ertuğrul 1890 Full 720p izle

ust2
130.016
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ertuğrul 1890 Full 720p izle

Ertuğrul 1890 izle, Hele şükür diyoruz. Nihayetinde çok güzel korku filmi dışında bir yerli filme rastladık. Bildiğiniz gibi yerli filmlerin çoğu korku kategorisi içinde yer alıyordu. Nihayetinde ortaya çok sağlam yerli bir yapım sürüldü. Filmin konusu etkileyici. Gelin o zaman beraber filme biraz bakalım. Film japon bir firma ile ortak olarak hazırlanmıştır. Zaten filmin konusu da her iki tarafı anlatıyor. İlk olarak japonya ile ülkemiz arasında geçen bir filmdir. Avrupalı güçler ülkemiz üzerindeki baskılarını iyiden iyiye arttırmıştır. Bu nedenle japonya ya gemilerle büyük bir sefer düzenlenir. Yelkenler açılır. Ve yolculuğa iyi kötü başlanır. Türkler ilk olarak bu yolculuktan korkarlar. Ama bunu yapmak için mecbur kalırlar. Kimisi evinde anasını kimisi en sevdiği karısını bırakmak zorunda kalır. Gemi ile yolculukları sırasında başlarına gelmeyen zorlu şart kalmayacaktır.

Ertuğrul 1890 Full HD izle

Ertuğrul 1890 izle

Deniz le fırtınalar ile boğuşacaktır lar. Gemileri bu zorlu şartlara dayanamaz. Ve en sonunda parçalara ayrılır. Ama belkide bu hayırlı bir şeydir. Batan gemiden bazı kişiler sağ kurtulur. Tabi bu japonlar sayesinde olmuştur. Bu kardeşlerimiz olmasaydı o gün o vatandaşlarımız belkide kurtulamayacaklardı. Neyse işte vatandaşlarımız o gemi faciasından sonra yaralı şekilde kurtulurlar. Zaman içinde japonlar la dost olurlar. Birbirlerine bilmedikleri bazı şeyleri öğretirler. Dikkat ettiyseniz makalenin başında kimisi annesini bırakıp kimisi karısını bırakıp yolculuğa çıktı. Burada işte gidip de gelmemek söz konusu oluyor. Ama en sonunda ülkemize geri dönerler. Aradan yıllar yıllar geçmiş idi. Kader onları tekrar kesiştirdi diyebiliriz. Bakalım bundan sonra neler olacak gerçekten çok merak verici. Bu anlattığım hikayeler tamamen gerçektir arkadaşlar.

Ertuğrul 1890 izle

Bir yerden uydurma söz konusu değildir. Filmin oyuncuları japon ile türkler gibi kişilerden oluşuyor. Baş rolleri söylemek gerekir ise Masaaki Uchino , Kenan Ece , Shiori Kutsuna , Alican Yücesoy ve Uğur Polat gibi oyunculardan oluşan bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Filmin yönetmeni ise Mitsutoshi Tanaka adında yabancı bir yönetmendir. Film gerçekten de türkiye ve japonya da çekilmiştir. Buda filme ayrı bir hava katıyor. İmdb puanı açıklanmasa da zaten filmin fragmanından az çok belli oluyor. Bkalım film siz hakkında ne düşüneceksiniz. Yine belki merak edeniniz vardır filmin senaryosu kime ait diye. Filmin senaryosu da japon Eriko Komatsu adında bir kardeşimize aittir. Arkadaşlar film hakkında başka söylenecek söz olduğunu düşünmüyorum. Ortada bir gerçek var film kalitelidir. İnşallah hak ettikleri yerlere gelir. Hdfilmkabusu.com iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmler, Savaş Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Mitsutoshi Tanaka

Oyuncular: Masaaki Uchino , Kenan Ece , Shiori Kutsuna , Alican Yücesoy , Uğur Polat

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ertuğrul 1890 Full 720p izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. mehmet - 1 sene önce demiş ki:

    tesekkürler