Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Ezan izle

ust2
592
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Ezan izle

Ezan hd izle

2015 – Türkiye yapımı olan klasik bir türk korku filmi olan Ezan filmi ile sizlerleyiz. Sıradan dememin sebebi , artık türk korku filmi sektörü diyince aklınıza ne geliyor ? Durun ben tahmin edeyim cinler.. Artık oldukça klişeleşen ve din üstünden para kazanan türk korku filmi sektörü git gide yerin dibine girmeye başladı çünkü her korku filmi bir birinin aynısı oluyor. Türk korku filmleri diyince akla cinden başka birşey gelmiyor çünkü türkiyede bu olay sanırız ki ilerleyemiyor. Biraz daha özgün olunsa belki başarılı bir türk korku sektörüne adım atacağız fakat şu sıralar için böyle birşey olmayacağı belli. Filmi izleyen kişiler korkmaktan çok sıkılmış çünkü alışıldık ve bilindik korku efektleri unsurları falan. Birden böğğ diye cin çıkmaları korkunç olmayan efektler fakat oldukça fazla ses verilerek insanı yerinden hoplatan bir film daha. Şu filmde tek özgün nokta şudur oda her cinin kötü olmadığını belirtmeye çalışıyor. Bunun dışında diğer türk korku filmlerinden pekte farkı yok. Filmi gömmüyorum

Ezan izle

fakat görünen köy kılavuz istemez arkadaşlar.. Filmin konusuna gelecek olursa. İnançsız bir insan olan Ali fazla sinirli bir insandır ve bu yüzden işte atılır. Atıldıktan sonra kendini iyice alkole veren ali gece arabasına bindikten sonra yola çıkar ve yolda iken küçük bir kız çocuğuna çarpar. Kızı öylece orada bırakır. Ve böylece klasik bir türk korku filmi başlar.. Filmin yönetmeni Fuat Yılmaz ve filmin oyuncuları Tahsin Dursun , Osman B. Keser , Yeliz Yeşil , Şahin Özden , Leyla Metin’dır. Filmi izlerken HDFİLMKABUSU sizlere iyi seyirler diler..
Filmi sitemizde 720p ve 1080p film izle kalitesi ile siz değerli izleyici kitlelerimize aktarmaktayız. En yeni ve en kaliteli eserleri daim olarak adresimizde 720p film izle kalitesi ile izleyebilirsiniz.
Filmi adresimizde Ezan izle harfleri ile aratarak hd bir şekilde izleyebilirsiniz. Film hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi yorum yaparak belirtmeyi unutmayınız.

Tür: 2015 Filmleri, 720p Filmler, Genel, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

Yönetmen: Fuat Yılmaz

Oyuncular: Tahsin Dursun , Osman B. Keser , Yeliz Yeşil , Şahin Özden , Leyla Metin

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?