Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Geniş Aile: Yapıştır Full HD izle

ust2
1.020
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Geniş Aile: Yapıştır Full HD izle

Bu filmin dizisini hatırlamayan ağır ilk okulludur diyorum. Çocukluk zamanlarımda bir odada büyük babam ben ve kardeşim ile birlikte kalırdık. Sabah sekizde olurdu bu dizi. Televizyon da mağlum yattığımız oda da idi. Televizyonu usulca açardım ve bu diziye bakardım. Neydi o günler hey gidi hey 🙂 keşke o zamanlara dönme imkanımız olsa. Neyse bu kadar duygusal anlar yeter 🙂 yavaştan filme geçelim. Filmin oyuncuları pek fazla değişmemiş. Dizide ki oyuncular la neredeyse aynı diyebiliriz. Filmin yönetmenini de ünlü filmlerden hatırlayabilirsiniz. Filmin senaryosu da aynı şekilde dehşet verici şekilde hazırlanmış.

Geniş Aile: Yapıştır izle

Geniş Aile: Yapıştır izle

Filmin senaryosunu yazanlar Cüneyt inay adında birisidir. Gelin sizi meraklandırma dan da filmin oyuncularını ve yönetmenini aradan çıkaralım. Filmin yönetmenlik zirvesinde Ömer Uğur adında bir yönetmen oturmaktadır. Bu yönetmen ağabeyimizi diğer ünlü yerli filmlerden hatırlayabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka izlenmesi gerek bir filmdir. Filmin oyuncu kadrosuna göz attığımda ise orada da çok ünlü oyuncular yer alıyor. Söylemek gerekir ise Ufuk Özkan , Fırat Tanış , Bülent Çolak , Ahmet Sarsılmaz ve Bora Akkaş gibi oyunculardan oluşan bir oyuncu kadrosuna dahildir. Filmin imdb puanı da göz alıcı. Yerli filmler imdb puanlarında pek fazla iyi değil.Ama Geniş Aile: Yapıştır izle filminin puanı 6,0 gibi güzel bir değeri haznesinde barındırmayı başarıyor. Bu puanı almak için gerçekten çok çaba sarf etmesi gerekiyor. Ama gerçekten bu puandan fazlasını hak ediyor. Filmi sizde izlediğinizde bana hak vereceksiniz. Zaten filmin partlarına bakacak olursanız hd film izle gibi bir kalite ile filmi sizlere sunuyoruz. Filmin senaryosundan bahsedecek olursak. Cevahir adında bir adam filmde baş rolde oynuyor. Cevahirin baban nesi sapa sağlam iken nazar değer ve hasta olur. Hastalık gün geçtikçe ilerlemektedir.

Geniş Aile: Yapıştır izle

Geniş Aile: Yapıştır Full HD izle

Cevahir ne yapar ne eder baban nesinin tedavisi için gerekli parayı bulmak zorundadır. Parayı bulmak için eline son bir şans geçecektir. Bu şans da şudur. Cevahir bir gün şans eseri bir define haritası bulur. Buna inanır ve hemen defineyi bulmak için yollara düşecektir. Cevahirin en yakın arkadaşı da Koyu Bilal ona bu yolda eşlik edecektir. Bu yolda maceramı deseniz komedi mi deseniz her türden sahne vardır. Bu define arayışından çok çok uzaklaşacaktırlar. Kendilerini çok farklı durumlar içinde bulacaktırlar. Filmin oyuncularını ve yönetmeni ni saydık. Herkese iyi seyirler diliyoruz. Hdfilmkabusu.com iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, 720p Filmler, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Ömer Uğur

Oyuncular: Ufuk Özkan , Fırat Tanış , Bülent Çolak , Ahmet Sarsılmaz , Bora Akkaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?