Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Görünmez Çocuk Full izle

ust2
3.484
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Görünmez Çocuk Full izle

Görünmez Çocuk
Filmin konusuna başlamadan önce sunu belirtmemiz doğru olur ve siz filmi izleyip izlemeyeceğinize karar verebilirsiniz. 9 Dalda aday olan aynı zamanda ve en iyi görsel efektler ile hazırlanmış bir film ödülünü elinde bulundurmaktadır. Senaryoda bilim kurgu ve fantastik filmlere ekleniyor. Filmde bir çocuk vardır. Bu çocuk şımarık değil kendi halinde biraz zeki aynı zamanda biraz saf bir çocuktur. Saflığı ona hep ezilme karakterini oynatır. Kendileri ile yaşıt kişiler onla alay eder okulda sürekli kendi dalga geçilir. Bir gün bir partiye davet edilir. Tabi davet eden kişinin aklında yine dalga geçmek vardır. Tam dalga geçecektir derken çocuk isyan eder ve kendini bir odaya kitler. Sabah kalktığında ise çok korkunç bir manzara ile karşılaşacaktır. Yani ilk başta çok korkacaktır. Henüz kendisine ne olduğunu çözememiştir. Bu olayı da şöyle açıklasak daha doğru olur.

Görünmez Çocuk izle

Bu çocuk dün aksamın etkisi ile kötü bir güne uyanır. Üstünde sadece bornozu vardır. Aynanın karşısından geçerken saçıma bakayım ne var ne yok havası ile aynaya yönelir. Fakat birde ne görsün. Ayna da sadece bornozu gözükmektedir. Tabi siz olsanız ne yapardınız o durumda merak ediyorum. Ben valla anne anne diye bağırdım. Komşular felan noluyor lan savaş mı çıktı diyebilecek seste bağırırdım inanın 🙂 Bu çocukta benden farksız bir tepki vermez. Ama kısa sürede kendini toplar. Bunun nasıl olduğunu çözmeye çalışacaktır. Fakat bunu denemeden önce yapması gerek bir kaç şey vardır. Kaldığı sınavlardan Görünmez Çocuk olarak geçecek. Kendisine boya fırlatan arkadaşlarından intikamını alacaktır. Bir süre böyle eğlenceli bir şekilde geçinir. Daha sonra bu olayın kendisine nasıl olduğunu bulmak için yola koyulur. Bunu çözmeye çalışırken kendini adeta süper kahramana dönüşmüş olarak bulacaktır. Çünkü bu dakikalardan sonra macera ve aksiyon üst seviyelere çıkacaktır.

Görünmez Çocuk izle

Görünmez Çocuk izle Bir yandan bu çocuğu arayan iki üç kötü kalpli kişi çok acımasız şekilde bu çocuğu aramaktadırlar. Çünkü bu çocuğu bulduklarında kendilerininde aynı duruma dahil olabileceğini düşünürler. Bir düşünsenize görünmezsiniz. Bu durumda benim yatacağım ilk şey gidip bir tane pc çalmak. Şaka bir yana böyle bir durum da olsaydınız siz ne yapardınız bize yorum olarak atın bizde konuyu eğlenceli bir hal aldıralım. Filmin imdb puanı 6,3 gibi güzel bir puanı gösteriyor. Filmin oyuncuları ise Valeria Golino , Kseniya Rappoport , Raicho Vasilev , Christo Jivkov ve Vilius Tumalavicius’dır. Filmin yönetmenliğini Gabriele Salvatores gibi birisi üstleniyor. Filmin süresi normal film sürelerinin çok az üstünde yüz dakikalık bir zamanı gösteriyor. Filmin yüksek bütçeyle hazırlanmasını İtalya , Fransa ve İrlanda gibi farklı farklı ülkelerde çekilmesinden anladım. Çünkü bir filmi farklı ülkelerde çekmek baua maliyet harcıyor. Sen seti ordan oraya taşıyacaksın da bilmem ne felan bunlar kolay işler değiller.her filmin senaryosunu mutlaka bir yada iki kişi yazmıştır. Bu filmin senaryosunu da Alessandro Fabbri ve Ludovica Rampoldi adında iki yazmıştır. Kendilerine buradan çok teşekkür ediyoruz böyle bir senaryoyu bizlere sundukları için. Hdfilmkabusu.com olarak da bizden sizlere bol bol iyi seyirler dileriz.

Tür: 2014 Filmleri, 720p Filmler, Bilim Kurgu, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Gabriele Salvatores

Oyuncular: Valeria Golino , Kseniya Rappoport , Raicho Vasilev , Christo Jivkov , Vilius Tumalavicius

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?