Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Heidi Full izle

ust2
19.301
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Heidi Full izle

Heidi full izle adında genç çocuk vardır. Bu çocuk çok iyi günler geçiremediği gibi evin tek çocuğu olduğu için ve etrafında başka başka komşuların çocukları olmadığı için çok iyi vakit geçiremeyen bu çocuk her gün ormanda av yapmak için bir ok tasarlar ve o oku güzel bir şekilde biçimlendirir ve daha sonradan her gün ava gitmekten sıkılan o genç çocuk babası ile bir gün ormana gitmek için yola koyulur. Ormana gitmelerinin sebebi soğuk kış günlerinin gelmesinin yaklaşmasından dolayı ormandan bir kaç dal getirerek kışa hazırlık yapmaktadırlar. Daha sonra bir güneşli günde o genç çocuk evden çıkar ve kırlarda dolaşan çocuk o kırlarda yabancı ve yeni gördüğü olan dağ keçilerinin arasından koşarak geçer çünkü o keçilerden biraz korkmaktadır. Daha sonra bir erkek görür. O erkek aslında genç bir erkek ve o kızda tam o erkeğin yaşında olduğu için biraz kanları birbirlerine ısındığı için o dağ keçilerini beraber otlatan bu çocuklar oralarda çok iyi vakitler geçirmektedir.

Heidi izle

Heidi izle gerçekten çok eğlenen bu iki genç artık akşam olmasına yakın keçileri de alarak artık keçilerin kendi evlerine girme zamanı gelmiştir. Bu iki genç onları evlerine göçtür mek için yola koyulur ve yolda bir kurt sürüsü gören bu iki genç çocuk onların korkmasını sağlamak için ellerine aldıkları taşları o kurtlara atarlar ve kurtlar pek aç değildi diye umuyorum. Çünkü o kurtlar dağda görmüş olduğu etler ile dolu saldırmadan geçmezler. Her kurt mutlaka karnında yedek yer bulundurmakta olduğunu bilen bu iki gencin içi rahatlar. Daha sonra o iki genç birbirlerine biraz geçte olsa isimlerini sorarlar. O kız isminin Heidi olduğunu söyler ve o genç çocuk ise isminin Jaccey olduğunu söyleyince o iki isim birbirlerini çok sevdiklerini hemen bu konunun ardından patlatınca oradaki bu iki genç el ele tutuşarak erkeğin köyüne giderek köyün taşınması gerektiğini söyleyen genç çocuğun her zaman sözü köyde en önde tutulduğu için o genç kızın evinin yanına yeni bir köy imalatı başlamıştır. Genç kız olan Heidi gerçekten çok iyi günlerin olduğunu kendisi de anlamış diyebiliriz.

Heidi izle

Filmin devamında ise Heidi ailesinin birden bir şey yüzünden zehirlenmesi nedeniyle harap olacak ve o genç erkek ile ilerleyen günler olan on yedi yaşlarında falan evlenmek için köy halkına duyururlar. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır. Alain Gsponer gibi ünlü bir Alman ismin yönetmenlik yaptığını söyleyebiliriz. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Bruno Ganz , Katharina Schüttler , Maxim Mehmet , Hannelore Hoger ve Jella Haase gibi bir çok ünlü aktör oyuncu kadrosundan oluşmaktadır. Filmin en çok çekimleri Almanya da devam etmiş olsa da ikinci planda İsviçre de çekimleri süren bir filmi sizlere sunmaktayız. Filmin iki bin on altı yılının Nisan ayında vizyona girmesi bekleniyor. Yorumsuz geçmeyelim. Sizler bizlere yorum attıkça bizler genişleyen bir kitleye sahip olduğumuz için sizlere çok iyi filmler atmaya devam edeceğiz. Hdfilmkabusu.Com şimdiden filmi izleyen izlemeyen herkese canı gönülden teşekkürlerini iletir ve herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Aile Filmleri, İMDB En İyi Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Alain Gsponer

Oyuncular: Bruno Ganz , Katharina Schüttler , Maxim Mehmet , Hannelore Hoger , Jella Haase

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Heidi Full izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. tuna - 11 ay önce demiş ki:

    enfes film