Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Hızlı ve Tüplü filmi izle

ust2
85.382
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Hızlı ve Tüplü filmi izle

2016 Yılının mart ayında vizyona girmesi planlanan Hızlı ve Tüplü izle filminin ana karakterleri Murat, Cengiz ve Naci’dir. Bu üç arkadaş çocukluktan bu yana aynı mahallede büyümüşlerdir. Yedikleri içtikleri aynı gitmemektedir. Kısacası birbirlerini kardeş gibi severler. Tabi iş hayatları da aynıdır. Hepsi işlerini severek yaparlar. İşlerinde mahallelerinde açtıkları tamirci dükkanıdır. Hepsi kendi çapında bir şeyler yaparlar. Bir ortak yönleri daha vardır. Aslında bütün davranışları vs her türlü şeyleri birbirine benzemektedir. Bu üç dost para pul nedir bilmezler. Küçüklükten bu yana hep fakirlik içinde yaşamışlardır. Tamirci olmalarının sebebi bu durum değildir. Hayalleridir şimdi derseniz bir insanın hayali neden tamirci olmak olsun. Çünkü hayatları boyunca kendi geliştirdikleri arabaları ile yarış yapmaya karar vermişlerdir.

Hızlı ve Tüplü izle

Hayallerine adım adım yaklaşır iken bu duruma Hızlı ve Tüplü adını vermişlerdir. Harbiden de öyle olacaktır. Mahallelerinde zengin üç dört çocuk akılları sıra hava atmaktadırlar. Ama bu üç arkadaş altlarında bulunan lpg li araçları ile ortalığı birbirine katacaktırlar. yeri gelecek devir çekmeyecek bom bom bom pow yapacaktırlar. Yeri gelecekler virajı almak için tofaş arabalarını iki den birinci vitese alacaktırlar. Daha bunun gibi bir sürü bizleri gülmekten yaracak dolu sahne var. Şu hususlara değinmek istiyorum. Film oldukça yüksek bütçelerle hazırlanmıştır. Filmin şu anlık yönetmeni bilinmektedir. Onun adını da söylemek gerekir ise Ruhi Yapıcı adında birisidir. Film mart ayında sinemalara düşüyor. İnternet alemine düştüğü an sitemize ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Birde şunu dikkat etmişsinizdir. Film yarış temalıdır. Yani türklerde sürekli aynı tür filmler oluyordu. İşte ya korku yada cin konulu filmler daha çok yer alıyordu. Bende ilk defa yarış konulu yerli filmi sizlere sunacağım. Şu an bu filmin tanıtımıdır. Film vizyona girdiği gün bomba gibi izleyici kitlesi üzerine çekeceği gibi görünüyor. Niye diye soracak olursanız fragmanını izlediğimde fragmanından anlaşılıyor. Hatta sizde sitemizden fragmanını izleyip film hakkında bizlere görüşlerinizi bildirebilirsiz. İzledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız.

Hızlı ve Tüplü izle

Hızlı ve Tüplü izle, Hızlı ve Tüplü tek parça izle, Hızlı ve Tüplü full hd izle, filmleri ile birçok detay sitemizdedir.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Macera Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Ruhi Yapıcı

Oyuncular: -

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?