Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


İfrit’in Diyeti: Cinnia HD izle

ust2
39.046
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
İfrit’in Diyeti: Cinnia HD izle

İki kardeş vardır. Bu kardeşlerin büyük olanının adı Murat küçük olanının adı ise Yusuftur. Yusuf köylü halkından çok iyi iltifatlar almış olsa da bu iltifatların aynısını Murattan duymadık desek doğru olur. İfrit’in Diyeti: Cinnia izleAma köylü halkı tarafından çok sevilen iki gençtir. Ama kardeş olduklarını başkası bilmez. Çünkü bu iki genç aslında öz kardeş değildir. Onun için köylüler arasında kendilerini dost olarak gösterirler. Muratın bu sevecen hareketlerine göz diken bir genç kız vardır. Gen kız Muratın numarasını bulur ve muratla konuşmaya başlar. Murat o kıza adını sorduğunda Elif olarak söyler.

Beşinci Dalga izle

Elif ise o Muratı çok iyi tanıyor olsa da Murat kendi köylüsü olan Elifi ilk kez kendi köyünde ilk kez Murat ile konuşur ve Muratta o genç kızdan etkilenmeye başlayınca Yusuf dan ilk kez ve son kez olacak gizli bir aşk yaşamaya başlarlar. Gençler daha sonradan Yusufun yanına giderler ve Yusufa sevgili olduğunu söyleyince Yusuf hiç şaşırmaz. Çünkü Elif sevgilisi olan Muratın en yakın arkadaşı olan Yusufa bu durumdan çok önce bahsetmişti. Yusuf iyi bir şekilde tavırlarını göterir. Daha sonra ise Yusuf , Elif ve Murat olarak oluşan bu üç genç bir cin konulu film senaryosu hazırlayıp film çekmeyi planlarlar.

Beşinci Dalga izle

İfrit’in Diyeti: Cinnia daha sonra senaryoyu hazırlayan bu üç genç o yörenin en iyi cinler hakkında bilgili olan bir adamın lakabına şaşırırlar. Çünkü adamın lakabı Mühr-ü vekil olarak köylü halkı tanımaktadır. Mühr-ü vekilin yanına giden bu üç genç durumu anlatırlar ve o Mühr-ü vekil onlara bir teklif yapar. Filmin çekimleri esnasında bende filmde oynayacak olursam filmi gerçeğiyle birebir aynı yapabiliriz der. Üç genç zaten oyuncu aradığı için hemen bu teklifi kabul eder ve daha sonradan o gençler senaryoyu hazırlamaya başlarlar. Daha sonra filmin çekimleri başlamadan önce kendilerinin g erçek bir cinler tarafından tehdit altında olduğunu anlamazlar ve ortalık karışmaya başlayacaktır. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır.

Beşinci Dalga izle

Özgür Özberk ve Şahin Yiğit gibi iki tane yakışıklı mı yakışıklı yönetmenlik koltuğunu paylaşmaktadır. Fİlmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Özgür Özberk , Gülşah çomoğlu , Serap Önder , Kirkor Dinçkayıkçı , Fatma Öney gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. İfrit’in Diyeti: Cinnia full izle Filmin çekimlerinin tamamı ise Türkiyede devam ettirilmiştir. Filmin türü olan Korkulu sahneler bizleri beklemektedir. Filin iki bin on altı yılı olan bu yılın Nisan ayının ortasında girmesi beklenmektedir. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.Com ve aile ekibi şimdiden herkese canı gönülden teşekkürlerini iletir ve herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Özgür Özberk , Şahin Yiğit

Oyuncular: Özgür Özberk , Gülşah çomoğlu , Serap Önder , Kirkor Dinçkayıkçı , Fatma Öney

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İfrit’in Diyeti: Cinnia HD izle” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. Eda - 1 sene önce demiş ki:

  İfrit’in Diyeti: Cinnia izle süper izlenicek bir film

 2. ersel - 1 sene önce demiş ki:

  güzel bir cin filmi

 3. Engin - 1 sene önce demiş ki:

  Bakalım bakalım

 4. Engin - 1 sene önce demiş ki:

  iyi film ifrit

 5. nemesis - 1 sene önce demiş ki:

  iyi

 6. seda - 10 ay önce demiş ki:

  ii

 7. fettah - 10 ay önce demiş ki:

  iyi