Sitemizde şuan toplam 540 film bulunmaktadır.


iftarlık Gazoz Full HD izle

ust2
249.012
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
iftarlık Gazoz Full HD izle

İftarlık Gazoz izle
Filmde, bundan 46 yıl önce neler yaşandığını anlatan bir film git gide günümüzü anlatmaktadır. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak. 1970 yılında ülkemizin en iyi bölgelerinden biri olan Ege bölgesinde çok küçük ve güzel bir kasabada yaşayan insanlar vardır. Bu insanlar arasında seçilmiş isim olan Adem diye birisi vardır. Adem kasabanın en genç üyelerinden birisidir. Daha 11 yaşında ve ilkokulu daha yeni bitirmiş birisidir. Adem derslerinde de bir o kadar da başarılı ve çalışkan bir çocuktur. Adem kasabada yaz tatilinde çalışarak okul harçlığını çıkarmak isteyen ve ailesine yük olmak istemeyen birisidir. Adem bu olayları babasından eski zamanları duydukça daha da çalışma zevki gelmektedir. Adem 1971 yılında ailesinin çok zor geçim sağladığını bildiği için yaz tatilinde ramazan ayında oruç tutmasına rağmen çalışmaktadır. Çünkü ailesinin geçinimi kendisinin sıktığını düşünen birisidir.

İftarlık Gazoz Full HD izle

İftarlık Gazoz izle

Hd film izle Adem bir gazozcunun yanında çalışır ve her akşam oruçlu oruçlu yorgun argın eve elinde bir koli gazoz ile döner ve her iftar sonrası o gazozlardan birer tane ailesine ikram eder ve midedeki besinlerin hemen eritilmemesini sağlar. Çünkü hemen eridikçe evde yiyecek şeyler azalacak ve ailesi başka yiyecekler almakta zorluklar çekecektir. Ademin çok çalışkan ve düşünceli birisi olduğu buradan belli olmaktadır. Ademin ustası olan Kemal Usta Ademe çok iyi bakmaktadır. Adem oruç tutarken niyetli olduğu için orucunu bırakamaz ve zorluk içinde akşam edebilmektedir. Açlıktan başı döner ve serap görmeye başlayan Adem ustasının onu işten atmasından korktuğu için ustasına bu durumdan bahsetmez. Daha sonra Ademin gözüne birden kara perde iner ve Adem olduğu yere yığılır kalır. Ademe bir şey olduğunu sanan Kemal usta hemen kendi aracı ile doktora gider ve Adem hastanede baygın halde sedyede yatmaktadır.

İftarlık Gazoz izle

İftarlık Gazoz izle

Adem uyanınca kendinin hastanede olduğunu fark eder ve ailesinin hastane borçlarını ödeyemeyeceğini bilir ve orada ağlamaya başlyan Adem artık belalı ve sakar bir çocuk olduğunu düşünmeye başlar. Filmin yönetmenlik koltuğunda Yüksel Aksu gibi yakışıklı bir çocuk oturmaktadır. İftarlık Gazoz Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Cem Yılmaz , Mehmet Ali Alabora , Macit Koper , Okan Avcı , Gün Koper gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin ocak ayının sondan ikinci günü olan 29 ocakta vizyona girmesi beklenmektedir. Filmi herkesin izlemesini isterim. Çünkü film gerçekten çok etkileyici ve örnek olunacak bir filmdir. Hdfilmkabusu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncular: Cem Yılmaz , Mehmet Ali Alabora , Macit Koper , Okan Avcı , Gün Koper

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?