Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Kahraman Koala Full HD izle

ust2
2.804
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kahraman Koala Full HD izle

Kahraman Koala izle
Herkesin bildiği gibi bir hayvan olan Koala hayvanat bahçesinde ziyaretçileri ile baş başa kalmaktadır. Her gün olduğu gibi bu gün de hayvanat bahçesi gerçekten çok büyük bir yoğunluk altındadır. Oraya gelen bir aile ilk olarak gerçek olmayan bir dinozorun yanına giderler. Daha sonra o hayvanların gerçek olmadığını söyleyen anne çocukları üzmüş olduğunun farkında değildir. Çocuk gerçek olan hayvanların yanına gitmek ister. Daha sonra ilk olarak bir büyük yılanın yanına giderler. Yılandan korkan çocuk annesinin kucağına gitmek ister. Anne çocuğun korkulacak bir şey olmadığını söyler ve çocuk hala korsa da anne çocuğu kucağına almaz. Çünkü çocuğun tam her şeyi atlatma dönemindedir. Şu anda nasıl ilerlenirse o zamanda öyle ilerlenecektir. Daha sonra oradan bir aslanın yanına geçen aile orada aslanlara sırtını dönen çocuğun fotoğrafını çekecek olan baba kameradan doğru aslanın geldiğini görür ve çocuğunu hemen geri çeker. Anne ise bu olayı görmemiştir.

Kahraman Koala izle izle

The Blinky Bill Movie izle
Çünkü karşısında bir su aygırının gösterisi vardır ve onu seyir etmektedir. Baba burada aslan ile fotoğraf çeker ve oradan annenin yanına geçerler. Anne ile baba duvardan doğru gösteriyi izler ve çocuk o gösteriyi göremediği için babanın kucağına çıkan çocuk o gösteriyi keyifli bir şekilde izlemektedir. Daha sonra o gösterinin ardından bir fok balığının gösterisi meydana gelmiştir. O gösteriyi izlemeyi yarıda bırakan bu aile oradan bir koalanın ağaçtan ağaca yavaş yavaş gezintisini izleyen çocuk onu ilk başta maymun olarak algılar ve daha sonradan fark ettiğinde onu bir kaç saat izler. Çünkü o kadar çok sevdiği hayvan daha ilk kez burada karşısına çıkmıştı. Çocuk onun yanında dururken başka bir uçan yaratık tarafından yara alacağını görür ve o uçan yaratığa doğru ağaçtan uçar ve o hayvanın çocuğa zarar vermesini engelleyen koalayı haftanın hayvanı olarak seçilmesini isteyen o ailenin isteği üzerine hayvana bir hafta çok iyi bakılır. Çocuk ise hiç bir şeyin farkında olmamıştır. Çocuğa bu durumdan bahsedilme orada ağlamaya varacak ve tekrardan hayvanların korkmasını sağlayarak oranın karışmasına neden olacaktır. Çocuk oradan eve gelirken zorla babasına onu kurtaran hayvanın oyuncağından almasını isteyecektir. Baba ise çocuğunu kıramayacak ve hediye olarak alacaktır.

Kahraman Koala izle izle

Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır. Çünkü filmi anlattıkça filmin filmin tadı kaçacak ve sizlere kötü bir filmi güzel diye sunduğumuzu sanacaksınız. Şimdi ise filmin dış kollarındaki isimlere bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Deane Taylor ve Alexs Stadermann gibi iki tane ünlü bir yazarın oturduğunu görüyruz. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise David Wenham , Ryan Kwanten , Toni Collette , Rufus Sewell ve Richard Roxburgh gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin doksan üç dakikalık bir animasyon filmi olduğunu bildiğimiz için sizlerin bu filmi pek sevmeyeceğini tahmin etsem de çocuklarınızın en büyük sorunu olan sizleri rahatsız etmesi bu film sayesinde bir gün de olsa yeterli olacaktır. Filmin iki bin on altı yılı olan bu yılın Mart ayının sonlarına doğru vizyona girmesi bekleniyor. Filmin senaryosunu Fin Edquist ve filmin yapımcıları ise Jim Ballantine ve Hans Bourlon gibi iki tane isim yapmıştır. Yorumsuz geçmeyelim. Hd film izle menin adresi Hdfilmkabusu.com ve aile ekibi şimdiden izleyen izlemeyen herkese canı gönülden teşekürlerini iletir ve herse iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Animasyon, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Deane Taylor, Alexs Stadermann

Oyuncular: David Wenham , Ryan Kwanten , Toni Collette , Rufus Sewell , Richard Roxburgh

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kahraman Koala Full HD izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. sezera - 1 sene önce demiş ki:

    Helal olsun. bu film türkçe mi.

  2. hilal - 1 sene önce demiş ki:

    güzel