Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Kapının Diğer Tarafı Tek Parça izle

ust2
28.439
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kapının Diğer Tarafı Tek Parça izle

Kapının Diğer Tarafı 2016
Bir kadın ve bir erkek bir deniz kenarında en güzel günlerinden birini geçirmektedirler. Bu iki genç şu anda bulunmuş oldukları deniz kenarının çok güzel bir manzaraya sahip olduklarını söylerler. Daha sonra bu iki genç evlenir ve daha sonradan ise bunlar deniz kenarından uzaklaşırlar. Yepyeni bir doğaya ve manzaraya sahip olan bu iki genç orada çocuk yapmayı dahi düşünmemiş değildir. Kendilerine ait bir yuvalarının olmalarını isterler. Ama çocuk yapmaya fırsat dahi bulamadan bu iki genç çok büyük bir kaza yapar. Kaza olan yer cehennemi andırmaktadır. Orada bulunan insanlar onlara yardım etmeye çalışsa da araç artık yol kenarındaki uçurumdan uçar ve denizin karanlıklarına doğru batmaya başlar.

Kapının Diğer Tarafı izle

Kapının Diğer Tarafı izle
Aracı kullanan adam aracın içinden araç uçurumdan düşmeden önce çıkar ama eşi o kadar şanslı değildir. Çünkü eşi araç ile batmaya başlamıştır. Batmaya başlayan aracın içinden çıkmaya çalışan genç kız ilk başlarda başarısızdır. Ama aslında o genç kız araçtan çıkar ama bilmediğimiz şey olan çocuğudur. Çocuğu aracın içinden çıkamaz ve o kız onu çıkarsınlar diye çığlık atmaya başlar. Çığlık atan kadını oradan geçen araçlardakiler duyar ve on kızın çığlıklarına sessiz kalamaz. Suyun içine batan aracın içinde bulunan küçük çocuğu kurtarmak için bir adam uçurumdan aşağıya atlar ve çocuğu kurtarmak için bir buçuk veya iki dakika suyun içerisinde nefessiz kalan bu adam yılın ödülünü alır. Oğlunu kurtaran o adama çocuğun abbası büyük miktarda para teklif etse de o çocuğu kurtaran o adam o parayı almak için aklından bile bir kez geçirmemiştir. Bu aile hemen buradan çıkınca karakola gider ve aracın neden yoldan çıktığını soran polislere cevap dahi veremeyen bu iki genç oradan geçerken sigara içtiklerini söyleyemezler.

Kapının Diğer Tarafı izle

Ama çocuklardan biri hemen annesinin ve babasının sigara içtiğini söyleyince ortalık karışacaktır. Filmin yönetmenlik koltuğunda Johannes Roberts gibi bir ünlü Amerikan isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Sarah Wayne Callies , Jeremy Sisto , Javier Botet , Sofia Rosinsky , Jax Malcolm gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin iki bin o naltı yılının Nisan ayında vizyona girmesi bekleniyor. Ama filmin çok sayıda kişi tarafından sosyal medya üzerinden izlenmeye çalışması filmin gerçekten çok iyi bir film olduğunun göstergesi olduğu apaçık ortadadır. Filmin çekimlerinden önce en çok üstüne iş düşenler olan Johannes Roberts , Ernest Riera gibi senaryocular ve Alexandre Aja , Rory Aitken gibi yapımcılara düşmüştür. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.Com şimdiden herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Korku Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Johannes Roberts

Oyuncular: Sarah Wayne Callies , Jeremy Sisto , Javier Botet , Sofia Rosinsky , Jax Malcolm

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kapının Diğer Tarafı Tek Parça izle” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 1. bhdr - 1 sene önce demiş ki:

  merak ediyorum bakalım nasıl…

 2. gzmmm - 1 sene önce demiş ki:

  …..

 3. ömer - 1 sene önce demiş ki:

  bakalım nasılmış

 4. ömer - 1 sene önce demiş ki:

  izleyebilirsek inşş.. güzel gibi

 5. dragon - 1 sene önce demiş ki:

  güzel

 6. movies - 1 sene önce demiş ki:

  inş güzeldir.