Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Kızgın Biraderler Full izle

ust2
670
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kızgın Biraderler Full izle

Kızgın Biraderler full izle
Çok iyi anlaşamasa da her dertlerine koşan iki kardeş vardır. Bu kardeşler ailesi ile beraber yaşamaktadırlar. Yaşadıkları ev dört dörtlük olmasa da güzel bir eve sahiptirler. Bu kişiler küçük evde anne baba ve iki çocuk olmak üzere dört kişi yaşıyor olmalarına rağmen çektikleri çileli günleri arkada bırakırlar . Kızgın Biraderler filmi nasıl mı Çocukların anne ve babası bir kaza sonucu hayatlarını kaybederler ve çocuklar anne ve baba sevgisi görmedikleri için anne ve babasının arkasından sadece toprağa defnedilirken ağlarlar. Bu ağlama ise o kadar içten değildir. Yalandan ağlama olduğunu her konuda belli etmektedir. Ama bu iki kardeş şimdi kendilerine büyük gelecek baba mirası evde tek başlarına yaşamaya devam edecekler.

Kızgın Biraderler izle
Daha sonra yapmış oldukları küçük bir tartışmadan sonra birbirlerine küsen bu iki kardeş aynı ev içinde ayrı ayrı odalar da yatmış olmaları normal olsa da artık birbirlerine laf dahi atmazlar. Bunun sebebi ise bir kumanda kavgasından dolayıdır. Kumandayı ağabeyine vermeyen küçük kardeş artık o andan sonra birbirlerine hem kızgın hemde dargınlar dır. Ama bu dargınlık öyle hemen alt üst edilip kapatılmaz. Çünkü bu iki kardeşte çok inatçı bir yapıya sahiptirler. Daha sonra bu iki kardeşten biri bir kazaya maruz kalır ve kazdan baygın olarak ele geçirilen o kardeş hastaneye kaldırılır. Diğer kardeşim geç de olsa haberi olunca o adam yani kaza yapan adamın ağabeyi çok pişmandır. Neden pişman diye soracak olursanız sizler de az çok tahmin etmişsinizdir.

Kızgın Biraderler filmin devamı
Çünkü o iki kardeş birbirlerine dargın oldukları için birbirleri haklarını alamadıkları ve o kardeşe o kaza sonucu bir şey olursa o ağabey orada artık bitmiş demektir. Çünkü ağabey kardeşini kurtarmak için komedi dolu sahneleri bizler ile paylaşacaktır. Ama sonucunda o kardeşe hiç bir şey olmayacak ve iki kardeş artık mutlu bir sona erecektir. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyoruz. Kızgın Biraderler tek parça izle şimdi ise film hakkında biraz dış detay verelim. Film yerli filmler arasında çok sevilecek ve çok tutulması beklenen filmlerden bir tanesidir. Çünkü bu kadar komedi dolu filmi daha önce hiç bir yerde görmemişsiniz demek bana pek yakışmış olmasa da sizlere kendimi hakaret etmiş gibi hissetsem de bu sözü söylemiş olmam lazım. Çünkü gerçekten kahkahalı bir komedi filmidir. Yorumsuz geçmeyelim. Sizler yorum attıkça bizler genişleyen bir kapasiteye sahip olacağız. Bu sayede sizler daha çok filme sahip olacaksınız. Hdfilmkabusu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: -

Oyuncular: -

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?