Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Knight Of Cups Full izle

ust2
780
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Knight Of Cups Full izle

Knight Of Cups
Filmde, Rick adında birisi vardır. Rick çok iyi bir genç olduğu için kız ve erkek arkadaşları tarafından çok iyi birisi olarak tanındığı için ondan hiç bir kötülük beklemezler. Rick bir gazete yazarı olduğu için özgün ve sade kelimeler kullanmayı pek sevmez. Bunun için arkadaşlarının da pek sade tavır sağlamasını istemeyen birisidir. Arkadaşları ona Türkçe karşılığı süslü olan lakabı takmalarında bence haklıdırlar. En ufak ayrıntıdaki cümlede hata arayan bir kişilik özelliğine sahiptir. Bu süslü yazar çok paraya sahip olduğu halde çok kişiye borç verdiği halde geri alamaz ve parası halen fazla gelir. Ama halen daha para ile olmayan şeyleri dolduramaz. Bunlardan biri ise kardeşinin ölümünden sonra tek başına yaşamış olduğu hayattır.

Knight Of Cups izle

Knight Of Cups full izle
Bu sebepten dolayı çok sayıda kişi ile tartışma noktasına kadar gelse de çok iyi bir kişiliğe sahip olduğu için onları kırmamak tadır. Bunun sebebi kardeşinin çok genç yaşta gözlerini hayata yummuş olması ve buna ağabeyi olan süslü yazar hiç bir şey yapamadığı için her geçen gün kendini suçlamakta olsa bile kişiler tarafından bunun ileride başına sorunlar açacağını düşündüğü için bir psikologa görünmesi gerektiğini söylemektedir. Tek kardeşi ve tek babası ile bir küçük evde hayatını sürdürmeye devam eden bu yazar aynı kelimeyi babası ve kardeşinden duyunca doktora gitmeyi kabul eder ve doktorun ona çok iyi ve sakin bir şekilde davranılmaz ise ileride delirme olasılığının olduğu için ona bir kaç deney yapar ve kardeşinin yanında kalmasını isteyen yazar bir kaç aydan beri yazarlık ile uğraşamadı ğı içinde biraz aklı o tarafta kalmıştır.

Knight Of Cups izle

Knight Of Cups izle
Filmin yönetmenlik koltuğunda Terrence Malick gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Christian Bale , Cate Blanchett , Wes Bentley , Brian Dennehy , Natalie Portman gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin özelliklerinden bahsetmek yeterlidir. Birazda kendi görüşlerimizi sunacak olursak. Sizlere tek bir şey demek istiyorum. Filmi anlatmak o kadar zor ki gerçekten izlenmeden filmin nasıl bir film olduğu anlaşılmaz. Çünkü ara ara aldığımız film içeriği sizlere sıkıcı gelecektir. Sadece filmin fragmanını izlemekte yeterli olmayacaktır. Çünkü filmin içeriğinin kötü kısımları fragmanda yayınlamıştır. Filmin tamamını izlemeniz gerekmese de ben sizin yerinizde olsam filmin tamamını izlemeyi tercih ederdim. Birde boş vakit harcamanın en iyi yolu güzel bir film izlemektir. İyi seyirler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 720p Filmler, Dram Filmler, Romantik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 5,9

Yönetmen: Terrence Malick

Oyuncular: Christian Bale , Cate Blanchett , Wes Bentley , Brian Dennehy , Natalie Portman

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?