Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Köstebekgiller 2 HD izle

ust2
2.908
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Köstebekgiller 2 HD izle

Köstebekgiller 2 izle bir orman vardır. Bu ormanı diğer ormanlardan ayırt eden özellik ise perili olmasıdır. Perili olan bu orman bir çok kişi tarafından girilmeye korkulur. Onun için ormanda çoğu ağaç kırılmış olsa bile o ağaçlar orada çürüyerek yok olmaktadır. Buraya giren kişilerden hiç biri daha hiç geri dönemedi. Ama ölmedi her biri orman hayvanlarından birine yada bir ağaç oldular. Çünkü bu orman perileri ormana bir şey olmasın diye gelen herkesi başka bir şeye çevirmektedir. O ormana giren bir grup arkadaş vardır. Arkadaşların hepsi bir aile olarak geri köstebek dönmüşler ve bunları yakalamak için uğraşan bir tane güvenlik görevlisi vardır. Köstebeklerin diğer köstebeklere göre tek farkı elbise giymesi ve konuşuyor olmasıdır. Konuşulanları insanlar dahi duyabilmetkedir. Köstebekler bir gün bilmediği bir eve girerler. Eve girme sebepler ise bir baykuşun onları korkutmasıdır. Baykuştan korkan köstebekler artık evin içinde bir kız yatağının altına saklanırlar. Bu köstebeklerden bebek olanı yatağın altından sürüklene sürüklene dışarı çıkar ve bunu oda sahibi 16 yaşındaki küçük kız fark eder. Ondan ilk başta korkan kız daha sonra zararsın olduğunu görür ve eline alır. Kızın bebek köstebeği sevdiğini gören diğer köstebekler dışarı çıkarlar. Kız biraz daha fazla korsa da onlara bu korkuyu belli etmez ve konuştuğunu görünce hiç bir şey yapmaz ve bayılan kızı tekrardan köstebekler uyandırır. Kız uyanınca hep beraber konuşurlar.

Köstebekgiller 2 izle

Filmin devamında ise, köstebekler kıza durumu anlatır ve kız o o baykuşu bildiğini söyleyince köstebekler o kızdan korkar. Çünkü kız baykuşu tanıdığı için kendilerini ona yem olarak verebileceklerini düşünseler de aslında o kız gerçek bir hayvan sever olduğu için o baykuşun evin etrafından uzaklaştırır. Baykuş gidince köstebekler sessiz bir şekilde evden dışarı çıkar. Ama bunların hepsi kızın annesi mutfakta iken olur. Köstebekgiller 2: Gölge’nin Tılsımı izle Kızın annesi mutfakta kek yapar ve köstebekler o kekin kokusunu alırlar. Gitmek istemediklerini kıza söylerler ve kız onlara tebessüm ederek cevap verir. Bu köstebeklerin en büyüğü olan büyükbaba köstebek o kıza çok güvendiği için bir iksir verir. İksiri içince köstebek boyuna kadar gelebilecek bir güce sahip olan iksiri kız çok güvenli bir yere saklar. Sakladığı iksiri içen kız köstebeklerin boyuna gelir ve köstebekler ile beraber pencereyi açıp dışarı çıkarlar. Ama işler ters gider çünkü baykuş geri dönüş yapmış ve onları fark etmişti. Kız ve köstebekler artık öldüklerini sansalar da o kız pencereyi kapamadığı için hep beraber tekrardan içeri girerler. Köstebekler artık evde tıkalı kalmış olsalar da gecenin olmasını beklemekten başka çarelerinin olmadığını fark ederler. Gece olunca köstebekler dışarı çıkarlar ama kız normal olan boyuna tekrardan geri döner. O kız köstebekler ile arkadaş gibi çok iyi vakit geçirdiği için tekrardan başka bir gün evine beklediğini söyler ve köstebeklerden olumlu cevap alınca daha çok sevinen küçük kız bu olayı kuzeni Merte anlatır ve kuzeni Mert bu olayın tamamen saçma olduğunu düşünür.

Köstebekgiller 2 izle

Kız kendini Kuzenine inandırmak için onların verdiği iksiri içmesini söyler. Köstebekgiller 2 Mert içer ve boyu kısalır. Boyu kısalan Mert korkmuş bir hal alır. Korktuğu için kızında kendi boyuna inmesini ister ve kızda o iksirden içerek mertin boyuna gelir ve ikisi köstebeklerin evine ziyarete giderler. Ziyarete gelenleri çok iyi karşılayarak Baba köstebeği gören Mert korkudan bayılır. Ama köstebekler artık bu ayılıp bayılma işinden sıkılmış olur. Filmin devamında neler yaşanacak hep beraber izliyoruz. Filmin yönetmenlik koltuğunda Kudret Sabancı, James Bobin gibi iki tane çok ünlü aktör isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Janset Paçal , İnci Türkay , Ayla Algan , Reyhan Asena Keskinci , Ali Nuri Türkoğlu gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmuştur. Filmde kendilerine en çok pay düşenler yani seslendirenler ise Yavuz Seçkin , Mustafa Oral , Gizem Gülen , Gökçe Dinçer gibi iyi bir kişilerden oluşmuştur. Filmin bu ay yani ocak ayının sonlarına doğru vizyona girmesi bekleniyor. Filmi çok kişi fragmanını izleyerek daha çok heyecana bağlandı. Heyecana bağlı bu kişiler az kaldı biraz sabretmelisiniz. Filmi izlemeyenler ise izlemelerini şimdiden herkese tavsiye ediyorum. Özellikle çocuklar filmi kesinlikle izlemelisiniz. Anne ve babalar sizler ise çocuklarınızın vakit geçirmesini sağlamak için bu filmi açmanız yeterli olacaktır. Yorum atmadan geçmeyelim. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olursunuz. Hdfilmkabusu.com herkese şimdiden canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Aile Filmleri, Animasyon, Yerli Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Kudret Sabancı , James Bobin

Oyuncular: Janset Paçal , İnci Türkay , Ayla Algan , Reyhan Asena Keskinci , Ali Nuri Türkoğlu

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?