Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Kötü Komşular 2 – Neighbors 2 Full izle

ust2
1.289
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kötü Komşular 2 – Neighbors 2 Full izle

Mac ve Kelly adında iki genç ve güzel kadın vardır. Kötü Komşular 2 izle Bu kadınlar doğma büyüme arkadaş oldukları için şu anda kardeşlik derecesinden daha fazla birbirlerine yakın davranmaya çalışırlar. Bu yardımlaşma ile kendilerini çok güçlü hisseden bu iki genç kendilerini artık bulundukları mahallede pek baba yiğit birisi olmadığı oranın hakimi konumunda olduklarını düşünürler. Bu nedenle yakınlarında bulunan komşular onların bu havalı tavırlarına dayanamaz ve oradaki evlerini satılığa çıkartınca kişi almadığı için artık kiralık bir ev olmuştur. O kendilerini oranın hakimi sanan iki genç kız orada pek kişi kalmadığı için dert yanarken birden yeni komşular gelir ve eskilerin onlara bir şey demediği için sürekli onların üstüne çıkmaktaydılar.Daha sonradan gelen bu yeni komşular ile biraz sıkıcı günler geçirir ama o gelen komşular giden komşuların yerini tutamadığı için olaylar karışır.

Kötü Komşular 2 - Neighbors 2 izle

Yan eve taşınmış olan Üniversiteli çıtır genç kızlar topluluğu olduğu için onların bu tahammülsüzlüklerine karşı sessiz kalamazlar ve oraya bir gün gidecekleri sırada o kızların çok pis baktıkları için korkudan içeri dahi giremezler. Bu gençlerin orayı terk ettirmesini sağlamak için korkutmaya başvuracak olan bu iki genç bu işin altından tek başlarına kalkamayacaklarını düşünürler. Neighbors 2 izle Eski komşularını arayan bu iki genç onlara hiç bir sıkıntı yaşatmayacağı hakkında söz verirler ama onlara bir şart koşarlar. O şart ise onların eski kiralık evlerini satın alan genç kız topluluğunu ürkütmek için bir kaç tane çok iyi kostüm bulmaları lazımdır. Eski komşular o kostümleri hazırlayacağını söyler ve onlar orada hemen ürkütücü olabilmek için bir plan yapmaya başlarlar.

Kötü Komşular 2 - Neighbors 2 izle

Kötü Komşular 2 planda çok iyi bir seviyeye kadar gelen bu kişiler artık oradaki o çıtır kızları korkutmak için bir plana sahipler ama korkutacak kadar kişi elde edemedikleri için hiç sevmedikleri olan eski komşularından iki tanesini çağırma düşüncesine girerler ve o düşünce altında kalmaktan dolayı biraz başları ağrısa da gelecek ola eski komşular o kadar güzel olmadığı için ve bu üniversiteli kızların çok güzel olduğunu düşündükçe akılları karışan bu iki genç kız eski komşularını çağırma kararını olumlu olarak görmektedir. Daha sonra o eski komşulardan olan Teddy ve Pete ile beraberinde o iki genç kız kostümlerini giyerler ve o evin ayrı ayrı bölümlerine yerleşip o çıtır kızları korkutma derdine düşerler. Neighbors 2 bakalım çıtır kızlar tamam mı diyecek yoksa devam mı. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır. Filmin dış kollarındaki isimlere bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Nicholas Stoller gibi ünlü bir aktör isim bulunmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Zac Efron , Selena Gomez , Chloe Grace Moretz , Rose Byrne , Seth Rogen gib bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin senaryosunu hazırlayan topluluk ise Seth Rogen , Nicholas Stoller , Evan Goldberg , Andrew Jay Cohengibi gibi bir çok daha önceden yaptıkları filmlerden esinlenen kişilerden oluşmaktadır. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com ve ailesi herkese iyi seyirler dileğini iletir.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Nicholas Stoller

Oyuncular: Zac Efron , Selena Gomez , Chloë Grace Moretz , Rose Byrne , Seth Rogen

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kötü Komşular 2 – Neighbors 2 Full izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. non - 1 sene önce demiş ki:

    nice

  2. mrvtez - 1 sene önce demiş ki:

    iyi filmmişş