Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Küçük Esnaf Full HD izle

ust2
76.339
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Küçük Esnaf Full HD izle

Küçük Esnaf izle Filmde, bir genç adam vardır. Bu genç adam tek oğlu olan Mert ile bir esnaf kurar. Mert on bir yaşında ve okula gidip geldikten sonra babasının esnafına yardım eden bir çocuktur. Mert babasına yardım ettikten sonra esnafı kapatır ve eve geldiğinde öğretmeninin vermiş olduğu ödevleri yapar. Daha sonra ise babası ile hep beraber ve bu olay olan çay içme sefası her akşam sürer. Ama taki mertin babası kalp krizi geçirip ölene kadardır. Mert on iki yaşına girdiğinde babasını kaybeder ve çok üzgün olduğu için ne ödev yapar ne esnaflığın kaldığı yerden devam eder nede okula gider. Ben olsam da bunları yapmam nede olsa baba söz konusu. Neyse Mert annesiyle beraber koskocaman br evde tek başlarına yaşamaktadırlar. Baba hayata gözlerini yumduğu andan itibaren ailenin gözüne ne uyku nede bir lokma ekmek karınlarına girmekte değildir. Çünkü baba ailenin gelirini zar zor şartlar altında getirmekte olsa bile yine ailesini aç ve açık bırakmamaktaydı.

Küçük Esnaf izle

Küçük Esnaf izle

Küçük Esnaf Filmi Konu Devamı
Bu babasından kalan esnafı çocuk artık okula gitmez ve annesine bakmak için esnafı kendisi yürütmeye başlar. Ama anne ise alınacak malzemeler hakkında alış verişi yapar. Bu sayede bu aile gelirini bir şekilde devam ettirmekteydi. Mert babasının ölümünden iki yıl sonra işleri baya bir büyütür ve işlerin büyümesi ile birlikte komedi dolu sahneler yaşar. Bunlardan bir kaç örnek verecek olursak. Mert babasının öldüğü sanır ve anne bu adamın ölmediğini bilirdi. Bunun için mert ne yapacak ve ailesi için gelir getirme aşamasında neler yapacak diye babası o aileyi değil sadece Merti sınamıştır. Okul öğretmenlerinin haberi olsa da bu durumdan sadece çocuklar yani mertin arkadaşları habersizdir. Mert babasının ölmediğini görünce o kadar bir çığlık atar ki hayatınızda o kadar etkileyeci bir çığlık atan hişi görmediğinizden çok ama çok emin olarak söyleyebilirim. Mert babası ölmediği için artık okulda okumaya devam eder ve her gün işini seve seve yapmak için okulun hemen bitmesini istemektedir. Ama okul da olmazsa işte olmayacağını bildiği için de derslerinde bir o kadar da başarı gösteren Mert her yıl sonu bir belge ile evine dönerek ailesinin gözüde çok çalışkan gibi görünür. Ama Mert sadece ailesinin gözünde değil öğretmenleri ve arkadaşlarının gözünün önünde başarılı bir tavır sergilemektedir. Mert babasının ölmediği her gün çok mutlu bir şekilde evine döner.

Küçük Esnaf izle

Ama bazen baba rahatsızlık geçirdiğinde Mert işleri tek başına yürütür ve babasının her konuda yorulmamasını sağlamak için kendisi yorulmuş olsa da daha kimseye belli etmez. Filmin devamında ise, Mert ilerleyen günlerde yani on yedi veya on sekiz yaşlarında ailesi için değil de biraz kendisi için çalışmalar yapar. Çünkü kendisi için çalışmalar yaptıkça ailesi daha iyi bir seviyeye gelecek ve bu sayede anne ve babasını yorgun etmemek için Mert çok büyük işlere atılacaktır. Filmin senaryosundan bahsetmek bu kadar yeterli olacaktır. Çünkü ilerledikçe yani filmi izledikçe demek istediğimi gayet .ok iyi bir şekilde anlayacaksınız. Filmin yönetmenlik koltuğunda Bedran Güzel gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise İbrahim Büyükak , Gupse Özay ve Zeynep Koçak gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin türü ise komedi türünde bir filmdir. Küçük esnaf izle, küçük esnaf full izle, küçük esnaf full hd izle, küçük esnaf 720p izle bu film ile ilgili daha bir sürü detay web sitemizdedir. Filmi sitemizden izleyebilirsiniz. Hdfilmkabusu.com iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Bedran Güzel

Oyuncular: Cezmi Baskın , Erdal Tosun , İbrahim Büyükak , Cengiz Bozkurt , Zeynep Koçak

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?