Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Full HD izle

ust2
46.027
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Full HD izle

Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit izle
Filminin vizyona girmesiyle beraberinde izleyici kapasitesini artıran bir film olacağı haberini almadık değiliz. Filmin konusundan da kısaca bahsedecek olursak. Filmde bir gün ne olduğu anlaşılamadan tüm evren bir karanlığa boğulur. Bu karanlığın hayra alamet olmadığı anlaşılınca ABD özel güvenlik polisleri özel zırhlı araçlar ile karanlığın başladığı tarafa doğru yola koyulurlar. Bu yol esnasında çoğu polis heyecanlanmış olsa da bu heyecanı dışarı yansıtmamaktadır. Polisler etkileyici bir şey olan görev için o karanlığın başlangıç noktasını ve nedenini bulmak için çıktıkları yolda çok ilginç olaylara rastlarlar. Yol esnasında geriye sadece kaza yapmayan 8 araç kalır.

Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit izle

Bu polis grubu yolun sonunda akşam saatlerinde bir şeye rastlar. O şeyi bulmak için bir uzman getirirler ve orayı incelemesini sağlarlar. Orayı incelemeye gelen uzman dahi bu bulunan şeyin ne olduğunu ilk başta anlayamaz. Bilim Kurgu Filmler , Aksiyon ve Macera gibi kategorilere eklenmiştir. Çünkü o şey dünyanın hemen hemen yüzde onunu kaplayacak kadar büyüklükteydi. Bu büyüklükte ki araç ise uzay gemisidir. Uzay gemisi en son yirmi yıl önce görünmüştü. Uzman adam oradaki uzay aracının içini açar ve uzaylılar dünyayı isti etmeye başlar. Oradaki ABD nin en iyi polisleri dahi ölse de geride kalan Dünya polisleri o uzaylılar ile son çare olan yalandan anlaşma yapar ve insan oğlu onları sırtından vurarak öldürme aşamasına kadar gelir. Filmin devamını hep beraber izliyoruz.

Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit izle

Kurtuluş Günü 2 izle Filmin yönetmenlik koltuğunda Roland Emmerich gibi ünlü bir Amerikan isim oturmaktadır. Ardından da şimdi filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimlere bakacak olursak onlar da William Fichtner , Liam Hemsworth , Charlotte Gainsbourg , Jeff Goldblum ve Bill Pullman gibi bir çok ünlü altör isim kadrosundan oluşmuştur. Filmin en iyi ve en çok görevi üstlenenler ise senaryosunu hazırlayanlardır. Senaryoyu ise Roland Emmerich , Nicolas Wright , Dean Devlin , Carter Blanchard ve James A. Woods gibi ünlü bir çok yazar üstlemiştir. Filmin Dünyaca ünlü yapımcıları ise Roland Emmerich , Harald Kloser gibi insanlar üstlenmiştir. `Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit` adlı filmin ikinci ismi olan `Independence Day: Resurgence` olarak ta sitemizde bulabilirsiniz. Hdfilmkabusu.com herkese gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Roland Emmerich

Oyuncular: William Fichtner , Liam Hemsworth , Charlotte Gainsbourg , Jeff Goldblum , Bill Pullman

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?