Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Leblebi Tozu Full izle

ust2
15.994
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Leblebi Tozu Full izle

Bu güne kadar kimse Leblebi Tozu izle yerken konuşamadı. Hepsi konuşmaya çalışır iken öldü. Bu lafı ile ün yapan bir filmdir. Ali filmimizde baş rolde oynayan oyuncumuzdur. Ali hayatın zorlu koşullarına ayak uydurmak için varını yoğunu ortaya koyar. Ama eline hiç bir şey geçmez. Ali zengin olmayı kafasına koymuştur. Bizde alinin yapacaklarını izlemek için geri yaslanıyoruz ve macera dolu anları gülme krizleri ile izliyoruz. Yerli filmlerde ün yapmaya çaşıian bir filmdir. Filmin çorumda çekilmeside ayrı bir hava katıyor. Oranın konuşma şekli vs her türlü kültürü filme oldukça iyi aktarılmış. Benim beğendiğim taraflardan biriside bu yönler oldu filmde. Galası filmin oldu mu bilmiyorum. Bilen arkadaşlar varsa bizlere yorum atarak bildirebilirler. O arkadaşlara buradan kendilerine teşekkür ediyoruz. Filmin konusu bu şekilde gitmektedir. İmdb puanı yüksek olacak gibi duruyor. Neden diye sorar iseniz zaten oyuncuları filmi bir hayli uçuracak cinsten.

Leblebi Tozu izle

Leblebi Tozu Hepsini günlük hayattan tanıyoruz. Oyuncular iyi yönetmende iyi. Yani filmin uçmasının temelini bu sebepler oluşturuyor. Yönetmen felan demiş iken filmin yönetmeni Hakan Eser adında birisidir. Oyuncuları da Metin Yıldız gibi komedi programda oynayan birisi baş rolde oynuyor. Bu abimizi bilen bilir zaten. Oyunculuğu nasıl hangi ünlü filmlerde yer almış umarım hepinizin bilgisi vardır. Geri kalan diğer oyuncular ise Erdal Cindoruk , Cengiz Okuyucu , Fulden Akyürek , Ferdi Kurtuldu gibi oyunculardan oluşur iken filmin bu nadir senaryosunu Nimet Erdem ve Kudret Ayşe Yılmaz adında iki kişi bizlere sunmuştur. İlerleyen dakikalarda zaten film hakkında düşünceleriniz netleşecek. Galasından haberdar olsaydık iyi idi. Ne olup bittiği filmin şu anki durumu nasıl hepsi galasında açıklanıyor. Fragmanından da anlaşılıyor zaten ne kadar kaliteli bir film olduğu. Filmin yapımcılarını da bu arada aradan çıkaralım. Onlarda temeli oluşturuyorlar. Hande Alpaslan ve Taçlı Yapım kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizlere böyle kaliteli filmler verdikleri için. Komedi filmleri kategorisinde izleyeceğimiz bu filmi sizlere sunmaktan gurur ve şeref duyuyoruz. Şimdiden iyi seyirler hdfilmkabusu.com.

Leblebi Tozu izle

Leblebi Tozu izle, Leblebi Tozu tek parça izle, Leblebi Tozu filmi izle, Leblebi Tozu 720p izle, ve birçok detay sitemizdedir.

Tür: 2015 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Hakan Eser

Oyuncular: Metin Yıldız , Erdal Cindoruk , Cengiz Okuyucu , Fulden Akyürek , Ferdi Kurtuldu

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?