Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


London Has Fallen HD izle

ust2
750
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
London Has Fallen HD izle

London Has Fallen izle, Öncelikle filmlerde izleyiciye gerçekcilik hissi vermesi lazım. Bu film tam olarak bize bunu sunuyor. Filmin aldığı senaryodan tutunda oyunculardan girin de yönetmeninden çıkan. Hepsi tek kelime ile muazzam kişilerdir. Bu yüzden yüzde bin beş yüz izlemeye değecek bir filmdir. Filmin senaryosuna giriş yapalım gelin. Filmde beyaz sarayda dünya liderleri bir araya gelecektir. Dünyadaki her ülkenin lideri bu toplantıya katılacaktır. Daha önce dünya da eşi benzeri görülmemiş güvenlik önlemleri alınacaktır. Her şey ilk başlarda normal gider. Ama beyaz saray bir anda karışır.

London Has izle

İlk olarak beş tane dünya lideri hayata gözlerini yumar. Daha sonra hedefler ise diğer dünya lider ledir. Saldırıyı gerçekleşen teröristler durmak bilmeyecektir. Şehir in altını üstüne getirecek tirler. Zaten filmin fragmanını izlediğiniz zaman bana hak vereceksiniz. Nerede kalmıştık. Dünya liderlerini öldürmeye çalışan bu terörist gruba karşı bir grup özel eğitimli ajan vardır. Bunlar da başkanları korumakla yükümlüdür. Ne kadar koruyabilecekler onu filmi izlediğimiz zaman göreceğiz. Ama filmde şunu söylemeliyim Aksiyon Filmleri en üst düzeydedir. Diğer yandan bu terörist saldırıların sonucu olarak şehir neredeyse kullanamaz hale gelecektir. Gerilimde hat safadadır filmde. İmdb puanı göz attım ama şu anlık bir değer girilmemiş. Filmin çıkış tarihine var ondan olabilir. Filmin oyuncularını ve yönetmenini sayalım.

London Has izle

Filmin yönetmeni ve oyuncuları
Babak Najafi adında bir yönetmen filmin yönetmenlik koltuğunda oturmaktadır. Sesimiz duyulduğunda kendisine teşekkür ediyor. Böyle bir yapımda payı olduğu için. Filmin oyuncularına bakacak olursak. Belki bazılarınız filmin oyuncularından bazılarını tanıyabilir. Morgan Freeman , Gerard Butler , Aaron Eckhart , Radha Mitchell ve Jackie Earle Haley gibi oyunculardan oluşan bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Film beyaz perdeleri sarsacağı kesin. İki bin on altı yılın en sağlam filmlerinden birisi olacağı kesin. Çünkü fragmanından bir filmin ne derece iyi olduğu bilinir. Oyuncu ve yönetmenler de aynı zamanda kaliteli ise bir filmin önüne geçilemez. Onları tanıyan zaten tanımıştır. Nasıl bir yapım ortaya çıkacağı zaten bellidir. Senaryoyu hazırlayan arkadaşları unutmamak lazım. Filmin belkide bu kadar ilgi duymasının nedeni filmin senaryosudur. Katrin Benedikt , Creighton Rothenberger ve Christian Gudegast gibi kişilerden oluşan bir grup filmin senaryosu oluşmuştur. Aksiyon , gerilim ve suç kategorilerine eklendiğini bilmemizde fayda var. Belki bazı arkadaşlar bu tür filmler sevmezler. Ama hayatımızda biraz aksiyon olması da lazım. Yani izleyin diyorum kardeşim 🙂 Biz Hdfilmkabusu.com olarak bütün izleyicilerimize canı gönülden iyi seyirler diliyoruz.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Babak Najafi

Oyuncular: Morgan Freeman , Gerard Butler , Aaron Eckhart , Radha Mitchell , Jackie Earle Haley

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?