Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Mad Max: Fury Road Türkçe Dublaj Full izle

ust2
836
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mad Max: Fury Road Türkçe Dublaj Full izle

Bir çöl vardır. Bu çölde hem yaşayan kişilerden hemde ölü kişilerden kaçan bir çok kişi vardır. Bunların kaçmalarının sebebi ise onların peşinden gelen bir yaratıktır. Mad Max: Fury Road izle ama bu kaçan kişiler arasında kendi iç güdüleri ile hareket eden tek bir kişi vardır. O kişi kendi bildiğini yaptığı için çoğu zaman hatalı çıksa da bu tavrından hiç ama hiç bir zaman vazgeçmez. Bu kaçan kişiler karşısında bir kapı gördüğünde orada tek başlarına kapı ile mücadele edemezler ve o kaçan kişiler hep beraber o kapıya destek uygular ve kapıyı hep beraber yıktıklarında karşısında kalan kapının ardı uçurum olduğu için oraya çok sayıda kişi uçar ve hayatını kaybeder.

Mad Max: Fury Road izle

Mad Max: Fury Road Daha sonra o uçurumun altında bir kasaba vardır. O kasaba da yaşayan kişiler o kapının açılması ile beraberinde uçurumdan düşen kişileri yerde gördüklerinde oradan su akacağını anlarlar. Çünkü orası kaç yüz yıl önce aynı şekilde olduğu söylentileri vardır. O yaratık aslında yoktur. Vardır ama yaratık değildir. Çünkü o kasaba halkı kaya taşcılığı ile uğraşan kişilerib güçlü olduğunu görür ve o kapıyı sadece onların açabileceğini bildikleri için o adamlara korksunlar diye yaratık kostümü ile karşılarına çıkarlar ve o adamlar kaçtıkları için ve orada sıkıştıkları için tek çaresi o kapıyı açmak olduğunu bilirler ve eski zamanda yaşamış kişilerin dediklerine göre o kapı ne zaman açılırsa açılsın o zaman oradan su geleceği bildirgesi vardır.

Mad Max: Fury Road izle

Onun için o kişiler suya ihtiyaçlarından dolayı bir kaç işçiyi kurban olarak seçer. Orada sağ olarak kalan işçilerin içinde köle kadınlar bile vardır. Mad Max: Fury Road türkçe dublaj izle Zaten o köle kadınlar kendilerini boş bir kutu gibi kullanmalarına tahammül edemez ve o kişilere kendilerinin eşya olmadığını söyler. Daha sonra o kadınların sesini duyan o kasaba başkanı o kişilere maskesinin altından hırıltı yapar ve onları korkutmak olsa da amacına ulaşamaz. Çünkü o köle kadınlar bu askerle başkan gibi çok kişi değil çok yaratık ile mücadele ettiler. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere kötü bir filmi sizlere iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. O yüzden anlatımı tadında bırakırsak her iki tarafta yararlı çıkacaktır.

Mad Max: Fury Road izle

Şimdi isterseniz filmin dış kollarındaki isimlere bakacak olursak. George Miller adındaki Avusturalyalı kişinin filmin yönetmenliğini yaptığını söyleyelim. Mad Max: Öfkeli Yollar izle Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Charlize Theron , Tom Hardy , Rosie Huntington-Whiteley , Nicholas Hoult , Nathan Jones gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin senaryosunu hazırlayanlar ise George Miller , Brendan McCarthy , Nick Lathouris gibi yönetmenliğe faydası olan kişilerden oluşmuştur. Şimdi isterseniz filmin almış olduğu imdb puanına bakalım. Filmin almış olduğu imdb puanı ise 8,2 gibi süper bir film puanına sahiptir. Yorum atmadan geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu, Gerilim, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 8.2

Yönetmen: George Miller

Oyuncular: Charlize Theron , Tom Hardy , Rosie Huntington-Whiteley , Nicholas Hoult , Nathan Jones

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?