Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Marslı Türkçe Dublaj Full izle

ust2
1.001
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Marslı Türkçe Dublaj Full izle

Marslı izle, Adındaki filme baya bir yatırım yapılmıştır. O Kadar çok yatırım yapılmıştır ki türkiyede uzaya yapılan araştırmalar ile bütçesi karşılaştırıldığında maalesef üç katı kadar bir bütçe ortaya çıkıyor. Neyse artık bu durum için çok geç. Biz filmin konusuna bodozlama şekilde bir dalalım. Filmin çoğunluğu uzayda geçmektedir. Bir ekip uzaya bakım yapmak için yola çıkacaklar. Bütün eksikler tamamlanır ve büyük yolculuk başlar. Uzun bir süreden sonra bu grup çalışma yapılan yere giderler. Çalışma yapmak için ekipman aletlerini çıkartırlar. Radar da fırtınayı izleyen sorumsuz birisi onu izlemeyi bırakır. Ne olacak mantığı ile hareket eder. Ama bu onlara çok ama çok pahalıya patlayacaktır. Çalışma yapılırken içlerinden biri biraz onlara uzak düşer. Bu kurallar içindedir tabi. Yani yasal olmayan bir şey yapmamıştır. Uzayda sık sık rastlanan fırtına çıkar.

Marslı izle

Marslı izle

Bu arada her filmde olduğu gibi bu filmde de ikinci bir ismi vardır The Martian izle, adındadır. Fırtınanın etkisini göremeyen tamirci arkadaşlar hemen içeri kaçar. Ama diğer yani uzakta olan astronot onlara uzak düştüğü için yetişemez ve uzayda kaybolur. Yani ciddi bir şeyi yoktur. Yardım sadece 225 milyon km ötededir. Yani büyütülecek bir şey yoktur 🙂 şaka bir tarafa bu astronot için çile dolu anlar başlamıştır. Bunlar yetmezmiş gibi dünyada bu astronot öldü olarak kabul edilir. Zaten olması gereken buydu. Siz bir düşünün bakayım. Uzayda kayboldunuz ne yapardınız. Çok acı bir durum bence sanki evcilik oyunu gibi. Filmin galasında zaten filmin ne kadar kaliteli olduğu ve dünyada büyük ses getireceği duyurulmuştu. Zaten film vizyona girdiği ilk haftasında izleyici akımına boğulmuştu. Şu an da filmin izleyici kitlesi baya bir fazladır. Filmin oyuncularına bakacak olursak hepsi mutlaka küçük büyük filmlerde yer almış oyunculardır. Matt Damon başta olmak üzere Sean Bean , Kate Mara , Sebastian Stan ve Jeff Daniels gibi oyunculardan oluşan kadroya sahiptir. Filmi bu kadar zengin yapan bir diğer husus ta budur zaten. Bu kadar kaliteli oyunculardan oluşan bir kadronun çıkardığı film bu kadar güzel olabilir işte.

Marslı izle

The Martian Full HD 720p izle

Filmin baş rol karakterini unutmadan söyleyelim. Yönetmeni evet filmin baş rol oyuncusu bence yönetmenidir. Çünkü filmi yönetip bu hale getirmede en çok onun payı vardır. Ridley Scott gibi adını sinema tarihine duyurmuş bir yönetmen filmin bu bölüme imzasını atıyor. Galasında filmin ne kadar büyük ilgilere sahip olacağını söylemiş idik. Zaten şu ana kadar yazdıklarımızdan anlamışsınızdır. İmdb puanından kendimi alamadım ya. Çünkü mesleğim makale yazmak olduğundan gerçekten böyle puanlara çok nadir rastlıyorum. Duygulandım bu makaleyi yazarken 🙂 Sizde yorum yapmayı çok görmeyin. He birde unutmadan filmin imdb puanını söyleyelim 8,1 gibi güzel bir imdb puanına sahiptir. Birde diğer filmlerden uzak olarak filmin süresi biraz uzundur. Yüz kırk bir dakika gibi bir süreden bahsediyoruz. Tekrardan görüşlerinizi bize bildirmeyi unutmayın. Hd Film izle iyi seyirler diler.

Marslı izle

Marslı izle, The Martian izle, Marslı türkçe dublaj izle, The Martian 720p izle ve birçok detay sitemizdedir.

Tür: 2015 Filmleri, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu, Fantastik Filmler, İMDB En İyi Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Ridley Scott

Oyuncular: Matt Damon , Sean Bean , Kate Mara , Sebastian Stan , Jeff Daniels

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?