Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Mel-Un Yerli Filmi izle

ust2
13.795
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mel-Un Yerli Filmi izle

Mel-Un
Bir adam vardır. Bu adam Allah için imkansız aşk ile kendini feda etmeye her zaman ve her erde hazırdır. O adam melekler tarafından bir delirme seansına girer ve o adam delirir. Deliren adam eline aldığı bizim kitabımızdaki ayetleri okumaya başlar. Daha sonra en büyük ayetlerden biri olan Alak suresini okumaya başlayan bu adam git gide Sureyi okurken sesini artırır. Daha sonradan üstünde yazan Mealli Sureyi okuyunca daha sonradan okumuş olduğu Alak suresinin anlamını okumaya başlar. Dünyanın bir bölümü dinsizler tarafından harap olmuş yani savaş çıktığı için mazlumların boynu her zaman olduğu gibi bükük kalmıştır.

Yarısı gün bir kadın topluluğu kendi arasında konuşurken bir köy hakkında dedikodu açılır. Kadınlardan biri o köy hakkında duyduklarını anlatır. Daha sonra o köyün bir çok musallat olmuş yaratıkları nedeni ile köyün tüm halkı o köyden uzaklaştığı için şu anda konuşan kadınların en ki köyü olduğunun haberini alıyoruz. O kadınlar topluluğu eski köyleri olan musallat lı köy adını verdikleri köydeki yaratıkların oradan uzaklaşması için bir gün tekrardan toplanmaya karar verirler. Daha sona hepsinden kitabımızın ilk beş ayeti okunması istenir. Kadınlar topluluğunun hepsi sıra sıra ayetleri okumaya başlayınca neler olduğunu bir tek başta deli dediğimiz adam fark etmektedir. Ortada dolaşan yaratıkları sadece köy halkı göremez.

Mel-Un izle
Çünkü o adam o kadar büyük bir güce sahiptir. Kadınlar ayetleri okumaya devam ederken birden arkadaşların dan büyük bir çığlık kopar. Hepsi ayetleri okumayı bırakır ve o sesin geldiğini yöne doğru yönelirler. O sesin ne olduğunu kadınlar ilk başta göremez ve oradan köyün delisi dedikleri büyük güçlü adamın olduğunu görürler ve ayeti okumaya devam ederler. Ama o adam aslında deli değildir. Aslında adam filmin adından da anlaşıldığı gibi Mel-un adlı bir yaratık dır. Bu olaylardan iki gün sonra tüm köy halkı nasıl olursa olur ve camide namaz için toplanırlar. Cami hocası namaz kılmaya başlar ve daha sonra hoca namazı bitirmeden yere yığılır. Arkasındaki cemaat namazı bitirmeden hocanın yanına gider.

O arkada ki cemaat hocanın namaz kılarken bayılmasının hayra alemet olmadığını bilirler. Hocanın kendisine bir şeyin musallat olduğunu anlar. Onlar bu musallat olan yaratığın bir Mel-un adlı yaratığın ortalığı karıştırdığını anlarlar. Mel-unun yakalayan bu hoca ve cemaat onu zincirlerler. Onunla konuşmaya giden hocalar. Mel-undan duyduklarına inanamazlar. Mustafa Kara nın hazırlayıp sunmuş olduğu Mel-Un adlı bu filmin gerçekten korku filmleri arasında tepki alacağa benziyor. Filmin baş rollerini paylaşanlar ise Fevzi Altunbulak ön planda tutulmaktadır. Filmin şubat ayında çok büyük tepkiye gireceğini düşündüğümüz sadece filmin iyi tepkiler almasından kaynaklanmaktadır. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.Com şimdiden herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Gerilim, Korku Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Mustafa Kara

Oyuncular: Fevzi Altunbulak

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mel-Un Yerli Filmi izle” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 1. seher - 1 sene önce demiş ki:

  berbat

 2. Tuğba - 1 sene önce demiş ki:

  Fragmanı cok begendim

 3. Tuğce - 1 sene önce demiş ki:

  süper film mel-un izle

 4. Tuğce - 1 sene önce demiş ki:

  Perfect??

 5. adem - 1 sene önce demiş ki:

  hep cin hep cin farklı bi konu yakmu yahı ama güzel film buda

 6. ali - 1 sene önce demiş ki:

  sagolun var olun