Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Midnight Special Full HD izle

ust2
1.265
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Midnight Special Full HD izle

Midnight Special full izle
Şimdi sizlere iki bin on altı yılına damga vurması beklenen bir film sunmaktayız. Bu filmin iki bin on altı yılına damga vuracak olmasının nedeni ise içinde gerçeğiyle birebir aynı olan bilim-kurgu ve dram dolu sahnelerin ön planda tutulmuş olmasından kaynaklanmıştır. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak. Filmde bir adam ve çocuğu vardır. Bunlar bir çok nedenden dolayı baskılar altında kalır ve onlardan kurtulmak amacıyla bir kaç gün evden çıkmama kararı alırlar. Daha sonra baba çelik kapının dürbülünü iç taraftan bant ile kapatır ve kapı tıkladığında çocuğunu bir battaniyenin altına saklar daha sonra kendisi çok sessiz adımlar ile kapının dürbülündeki bandı çok yavaş çekmektedir. Daha sonra bu ilerleyen günlerde hayatlarının böyle devam etmeyeceklerini anladıkları için çocuğu ile kendilerine ait olan bir araç ile başka bir şehrin yolunu tutarlar.

Midnight Special izle

Midnight Special filmi
Çünkü oraya taşınacaklar ama taşınacaklar dediğim sadece bedenleri oraya gidecek eşyalar eski olacak evlerinde kalacaktır. Daha sonra o adamı arama izni verilir ve o adam her yerde didik didik aranmaya başlar. Aranmaya başlamasının sebebi başka bir şehre gitmeden önce üstüne yapmadığı bir hırsızlığı üstüne atılması ile polisler tarafından her yerde aranmakta olduğu için başka bir ülkeye çıkmak isteyen bu adam bu isteyişte boşa korku içindedir. Çünkü asıl hırsızları arama çalışmaları sonlanır ve o adam yurt dışına çıkmaktan vazgeçer ve daha sonra onlar yurt dışına gitmediği için tekrardan kendi evlerine dönerek eşyalarına kavuşurlar ama o adamlar tekrardan peşini bırakmadığı için artık işi polislere gitmekte çözeceğini sanmakta hata yapar.

Midnight Special izle
Çünkü o adamlar pek tekin birileri değildir. O çocuk yapacağı bir deney ile uçuşa geçecek ve babasının zor durumda olduğu haberini alır ve oraya giderek babasının zor durumdan kurtarmak için yapmış olduğu deneyi orada ilk ve son kez kullanır. O deney ise babasına ne kadar kötülük yapacaklar ise o kadar yani tam tersi olan iyiliği babasına yapmaları sağlar. Onun için babası çok iyi bir bakım altında kalacaktır. Filmi bu kadar anlatmak yeterlidir. Filmin dış kollarındaki isimlere bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Jeff Nichols gibi bir Amerikan isimler oturmaktadır. Filmin diğer isimleri olan yani baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Kirsten Dunst , Michael Shannon , Joel Edgerton , Sam Shepard , Adam Driver gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin iki bin on altı yılının yani bu yılın Mart ayında vizyona girerek Türk sinemasına çok iyi bir gelir getireceği haberlerini almadık değiliz. Yorumsuz Geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com ve ailesi şimdiden herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Bilim Kurgu, Dram Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Jeff Nichols

Oyuncular: Kirsten Dunst , Michael Shannon , Joel Edgerton , Sam Shepard , Adam Driver

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Midnight Special Full HD izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Emre - 1 sene önce demiş ki:

    Guzel