Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Ölümcül Oyun – Goodnight Mommy Full izle

ust2
16.890
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ölümcül Oyun – Goodnight Mommy Full izle

Her yıl olduğu gibi bu yılda çok aşırı bir yaz sıcağı ile Mısır kavrulmaktadır. Ölümcül Oyun full izle Mısır sıcak günlerde bir karar alır ve o karar ise bir taşra adlı evde toplanmaktır. Ama bu toplantıya önüne gelen giremez. Çünkü içeriye girecek olan kişiler çok büyük lider olan mısır tanrıları toplanmaktadır. Oraya sıra sıra gelen mısır tanrıları içeride en az on bir kişi olması gerektiği için on bir tane mısır tanrısına çağırırlar. Goodnight Mommy izle Ama o tanrı ile adlandırdıkları mısırlı bir adam oraya geç kalır. Ama öyle böyle geç kalmak değildir. Toplantı biter ve bir iki saat geçer. Anca oraya gelen bu adam tekrardan toplantının olmasını ister ve onun istediği olmaz.

Çünkü konuşulan şey onlarda bir kere ağızdan çıkmaktaydı. Bunu kendine hazmedemeyen bu tanrı adlı mısırlı onlar ile oradan tartışarak çıkar ve oradan çıkınca dokuz yaşındaki kızını parka götürür. Bu adamın aklında halen daha o toplantıda neler konuşulduğu olsa da bu durumu pek dışarı belli etmez. Goodnight Mommy Ama bir an sinirlenir ve oradan hızlıca uzaklaşan kızın babası kızını orada bıraktığı umurunda bile değildir. Çünkü o adamın artık gözü dönmüş idi. O tanrı adlı kişilerin yanına sakince giden bu adam onlara biraz şüphe düşürür.

Ölümcül Oyun - Goodnight Mommy izle

Ölümcül Oyun 2016 O adamların şüpheye düşmesi ise normaldir. Çünkü o gözü dönen adam salak salak tavırlar ortaya koymaktadır. Bakalım bu tavırların karşılığında nasıl bir cezaya veya ceza uygulayacaktır. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Çünkü sizler artık filmin konusunu bildiğiniz için sizlere sıkıcı bir ve izlediğiniz bir film gibi gelecektir. Bu nedenle filmin kalitesi düşmemesi amacıyla filmi anlatmaya burada son noktayı koyuyoruz ve şimdi filmin dış kollarında bulunan kişileri aktaralım. Filmin yönetmenlik koltuğunda Veronika Franz ve Severin Fiala gibi iki tane ünlü yönetmen yer almaktadır.

Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Susanne Wuest , Elias Schwarz , Lukas Schwarz , Elfriede Schatz gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Goodnight Mommy full izle filmin nisan ayının ortalarına doğru vizyona girmesi beklenmektedir. filmin imdb puanı film daha yayına girmediği için daha belli olmasa da çok iyi derecelerde olacağını söyleyebiliriz. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2014 Filmleri, Dram Filmler, Korku Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Veronika Franz, Severin Fiala

Oyuncular: Susanne Wuest , Elias Schwarz , Lukas Schwarz , Elfriede Schatz

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?