Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Pan 2015 Türkçe Altyazılı izle

ust2
814
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Pan 2015 Türkçe Altyazılı izle

Filmde hiç büyümeyen bir çocuk onu öldürmek isteyen kötü kalpli bir korsan vardır. Birde bu olayların geçtiği perilerle dolu bir ada. İlk baş şunu söylemeliyim ki tek kelime ile muazzam bir filmi sizlere sunuyoruz. Gerçekten izler iken etkileneceğiniz bir filmdir. Görsellik o kadar etkileyici ki bunu filmin fragmanından anlayabilirsiniz. Şimdi ilk olarak filmin fragmanını izleyin derim. Daha sonra izlemeye başlayın. Filme kısa bir giriş az önce yaptık. Peter Pan, filmde öksüz bir çocuktur. Varlığı bilinmeyen ve sihir in olduğu bir adaya düşer. Bu adada kötü kalpli bir korsan yaşar. Pan izle, bu korsanın başına defalarca bela olmuştur. Çünkü halkı bu kötü adamdan kurtarmak ister. İlk başlarda peter sıradan bir çocuk zannedilir.

Pan Türkçe Altyazılı 2015 Full HD izle

Pan izle

Ama daha sonralardan peter de kendinin uçma yeteneğine sahip olduğunu fark eder. İlk baş buna kendisi de şaşırır. Ama zaten bu daha önceden belirlenmiştir. Periler bu çocuğu kötü kalpli korsana karşı lanetlemiştir. Büyük bir savaş içerisinde geçecek olan bu filmin oyuncuları Hugh Jackman , Levi Miller , Rooney Mara , Garrett Hedlund ve Amanda Seyfried gibi oyunculardan oluşmaktadır. Poter filminin yapımcıları bu filminde yapımcılığı üstlenmiştir. Bunu bilememiz de fayda var. Bu yapımcıların çıkardığı filmler zaten genellikle adından her seferinde söz ettirmiştir. Filmin yönetmenliğini Joe Wright adında birisi üstlenmiştir. Bir diğer söylememiz gereken nokta da filmi izlersek bizim hayal gücümüz artacaktır. Size o derece güven veriyorum. Hayal gücünün sınırlarını zorlayan sahnelere filmde oldukça yer verilmiştir. O kadar sahne var ki hepsini tek soluk ile izleyebilirsiniz. Her sahnesinde kalbiniz küt pat atacaktır. Bu kadar okuduk ettik. Belki içimizden bir kaçı hatırlamış olabilir. Peter pan, adında bir kitap vardır. Bu kitap dan biraz üstün tutulmuş halini bizlere sunulmuştur.

Pan izle

Pan izle

Kaptan kanca gibi ünlü karakter isimleri filmde mevcuttur. Sinema dünyasında en çok izlenen film arasına girmiştir. İki tane ödülü vardır. Resmi olarak aile filmlerine eklenmiş ama tam olarak aile filmi değilde diğer kategorilerde de bence yerini alsa daha doğru olur. Hem izleyici kitlesi çoğalır hemde kulağa daha fazla hitap eder. Her neyse filmi izledikten sonra bizlere yorum olarak görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın. Hem bize destek olmuş olursunuz hemde filmi izleyecek diğer arkadaşlara fikir verebilirsiniz. Bir nevi sevap gibi bir şey işlemiş olursunuz. Size bin seksen pi kalitesinde videolar sunuyoruz. Bize bir teşekkürü fazla görmeyin. Hdfilmkabusu.com tüm izleyicilerine tüm kalbiyle iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 720p Filmler, Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Joe Wright

Oyuncular: Hugh Jackman , Levi Miller , Rooney Mara , Garrett Hedlund , Amanda Seyfried

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?