Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Senden Bana Kalan Yerli Filmi izle

ust2
1.874
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Senden Bana Kalan Yerli Filmi izle

Senden Bana Kalan Şüphesiz bana göre yerli filmler arasında en iyi romantik film. Filmin konusu senaryosunu yazan kişinin ellerinden öpmek lazım. Böyle güze bizi duygulandırmayı başaran bir senaryoyu bizlere sunduğu için. Filmin senaryosu şöyledir beyler bayanlar. Özgür adında birisi vardır. Özgür köy hayatına alışık değil sürekli hazırla büyümüş birisidir. Kendisi istanbulda yaşadığı için zengin hayatı sürmektedir. Kısacası özgür büyük babası sayesinde bu zamana kadar rahat bir hayat sürmüştür. Özgür’ün annesi babası yoktur. O küçük iken annesi ve babasını kaybetmiştir. Bu yüzden özgürün her zaman bir yeri eksiktir. Bunu dış dünyaya pek vurmasa da öyledir. Özgür büyük babasının vefatı üzerine bir kere daha yıkılır. Fakat kendini kısa süre içinde toparlaması lazımdır. Kısa süre içinde toparlanan özgüre büyük babasının büyük bir serveti kalmıştır. Ama bu serveti alabilmek için önünde engel diyebileceğiniz bir husus vardır. Tam olarak engelde denemez ama öyle adlandıralım biz. Engel dediğimiz şeyde büyük babasının vasiyetidir. Vasiyet şu şekildedir. Özgür benim hayattaki tek varlığım. Ben ölünce mirasımı sana bırakacağım. Ama benim nerede doğup büyüdüğümü görmen için seni köyüme gidip bir yıl orada kalmanı istiyorum. Tabi özgür bunu yapmaz ise vicdanının asla ama asla rahat olmayacağını bilir.

Senden Bana Kalan izle

Bu yüzden özgür hemen pılını pırtını toplayıp Çanakkale deki ada tepe adında bir köye taşınacaktır. Tabi özgür buraya gelmek için çok isyan eder. Ama işin ucunda hem miras hemde büyük babasının vasiyeti vardır. Özgür bu köye taşınmak için yola çıkar. Uzun bir yolculuğun ardından özgür köye ilk adımını atar. Aslında bu onun hayatında attığı en önemli adımlardan biridir. Köyde ki evine gider. Ev toz toprak içindedir. Tabi özgür de bunlara pek alışık değildir. İlk başlarda defalarca kapıya gidip gidip gelir. İstanbula dönmek içinde hep bir yer etmiştir. Taki elifi görene kadar. İşte o an işte o an özgürün hayatı değişmiştir. Elif ona özgür de zaten ona ilk gördüğü an aşık olmuştur. Belki de hayatınızda böyle bir romantik aşk konulu filmi bulamayacaksınız. O Kadar emin konuşuyorum çünkü bildiğim bir şey var. Her film insanın içinde bir şeyler uyandırmaz. Ama bu film onu çoktan başarıyor. Elif ile özgür öyle güzel anlar yaşayacaktırlar ki inanın gözlerinize hakim olamayacaksınız. Özgür bu köye daha önce niye gelmediğini bir türlü düşünemez. Düşünmekte istemez artık hayatının aşkı yanındadır. Buralardan sonra filmde bazı şeyler değişecektir. Onları da hep birlikte izleyip göreceğiz.

Senden Bana Kalan izle

Senden Bana Kalan izle Şimdi filmin oyuncuları ve yönetmenine geçelim. Filmin yönetmenlik koltuğunda Abdullah Oğuz adında birisi oturmaktadır. Filmin oyuncuları ise günlük hayattan tanıdığımız isimler olan Wilma Elles , Neslihan Atagül , Ekin Koç , Doğa Konakoğlu ve Sabri Özmener gibi oyunculardan oluşuyor. İçlerinden bir kaç tanesinin şimdi dizisi bile vardır. Yani hepsi işini ustalıkla yapan oyunculardır. Filmin imdb puanı da türk filmleri arasında çok fazla bulamayacağınız 6,5 gibi güzel bir değeri gösteriyor. Senden Bana Kalan full izle, Senden Bana Kalan 720p full izle, Senden Bana Kalan filmi izle, Senden Bana Kalan torrent indir, Senden Bana Kalan 1080p izle ve birçok detayı Hdfilmkabusu.com adlı sitemizden bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2015 Filmleri, 720p Filmler, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Abdullah Oğuz

Oyuncular: Wilma Elles , Neslihan Atagül , Ekin Koç , Doğa Konakoğlu , Sabri Özmener

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?