Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Seni Şimdiden Özledim Full izle

ust2
851
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Seni Şimdiden Özledim Full izle

Bir kadın vardır. Bu kadın rahatsızlıklarından dolayı bir gün hastaneye kaldırılır ve eşi bu haberi alınca hemen oraya koşarak gelir. Koşarak dediğim aracına koşarak gelir aracı ile son sürat geldiğini kastetmek istedim. Bu adam eşine moral olsun diye o kadın ameliyata girmeden ona sıkıca bir sarılır ve o kadını yatağına yatırır. Seni Şimdiden Özledim full izle Kadın yatağına yattığı andan itibaren çok büyük bir çığlık içindedir. Çünkü sıkıntısı o kadar büyük derecededir. Daha sonra o kadın ve adamın ikiz kızları hastaneye götürülür. O kızlar annesini ameliyat olmadan son kez görmek isterler ve o kızların isteği yerine getirilir.

Seni Şimdiden Özledim izle

Miss You Already izle Daha sonra o kadın ameliyat olmak için ameliyat odasına götürülür. Ameliyata alınana kadının ameliyatı çok uzun sürer. Normal ameliyatlar iki üç saatte bitirilmeye çalışılır ama bu kadının ameliyatı altı yedi saat sürdü. Çünkü içindeki sıkıntı çok büyük derecededir. Kadın ameliyattan çıkınca narkozun etkisi ile çok büyük bir derecede baygın yatmaktadır. Hemşireler kolay kolay ayılmaya cağını söyleyince baba oranın altında bulunan kantine kızlarını götürür. Kızların karnı baya acıkmıştı. Çünkü saatlerce bir şey yemediler ve orada ilk kez bir şey yiyecekler. Yemeklerini yiyen ikizler ve baba oradan çıkarken hesabı ister.

Seni Şimdiden Özledim izle

Seni Şimdiden Özledim izle baktığında eklediği hesap yüz yüz elli lira civarındaydı. O adam oraya elli yedi lira hesap öder ve çok ucuz olduğunu görünce oradan yanına bir kaç tane daha yiyecek şeyler alır. Daha sonra oradan eşinin yanına giderler. Eşi hala baygın halde yatmaktadır. Eşi baygınlıktan aygın lığa geçtiğinde çocuklarını ve eşini karşısında görünce sevinç göz yaşlarını tutamaz ve onun için eşini ve çocuklarını yanına ister. Daha sonra oraya giren çocuklar ve babalar hemşirelerin uyarılması sebebiyle o ameliyat olan kadına yaklaşamaz. Bu aile ameliyattan çıktı ama hastaneden çıkınca da evde iyileşmesi gerekir. Tamamen iyileşen anne evin arka bahçesinde bir parti yapmaya karar verir ve orada hazırlıklar başlamıştır. Filmi daha fazla anlatıp tadını kaçırmak istemiyoruz. Filmi dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakacak olursak.

Seni Şimdiden Özledim izle

Catherine Hardwicke gibi bir ismin çoğu filmde yaptığı gibi bu filmde de yönetmenlik yaptığını görüyoruz. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Drew Barrymore , Dominic Cooper , Toni Collette , Paddy Considine , Jacqueline Bisset gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin türü ise Dram , Komedi ve Romantik türünde ön planda tutulmaya çalışılmış ve başarılı olunmuştur. Filmin senaryosunu hazırlayan kişi veya kişiler ise Morwenna Banks gibi tek isimden oluşmuştur. Filmin yapımcılığı ise Christopher Simongibi bir isim oturmaktadır. Filmin iki bin on altı yılının mart ayında vizyona girmesi bekleniyor. Seni Şimdiden Özledim türkçe dublaj izle filmine yorum atmadan geçmeyelim. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olacaksınız. Hdfilmkabusu.com ve ailesi filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 720p Filmler, Dram Filmler, Komedi, Romantik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Catherine Hardwicke

Oyuncular: Drew Barrymore , Dominic Cooper , Toni Collette , Paddy Considine , Jacqueline Bisset

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?