Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Sessiz Çığlık HD izle

ust2
758
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Sessiz Çığlık HD izle

Sessiz Çığlık izle Bir kadın ve çocuğu üzgün bir halde sessizce bir aynaya bakmaktadırlar. Aynaya bakan bu iki kişi yaşlarından farkında değildirler. Annenin yaşı çok ilerlemese de en azından bir elli bbeş gibidir. Çocuğunun yaşı ise otuz civarındadır. Annesinin öleceğinin haberini alan otuz yaşlarındaki o adam annesinin son yıllarında yaşadığını söylemez. Annesinin bu durumdan haberi vardır. Ama çocuğuna hiç bir şey çaktırmamaktadır. Onun için ikisi de mutsuzdur. Çocuk annesinin bu haberi bilmediğini düşündüğü için annesinin neden bu kadar üzgün olduğunu sorar. Annesi sonradan bir tebessüm ile çocuğunun gözüne mutsuz görünmemektedir. O otuz yaşındaki dediğimiz kişinin 13 yaşında bir erkek çocuğu vardır. Anne annesinin öleceğini babasından duyan bu genç bu günlerde anne annesine çok iyi bir bakış içerisindedir.

Sessiz Çığlık izle

Louder Than Bombs
Anne annesi torununun neden bu kadar iyi olduğunu anlamazlıktan gelse de her şeyi iyi bilmektedir. On üç yaşındaki bu genç derste iken birden anne annesinin öleceğinin aklına gelmesiyle beraberinde dersten kopan çocuk düşünceler içerisine girmiştir. Anne annesi o anda bir araç ile yolda vakit geçirmek için gezmektedir. Gezmeye çıkan bu kadın gözlerine perde inmesi ile son sürat gider iken bir kaza geçirir ve yoğun bakıma alınan bu yaşlı kadın torunu ve oğlunun kaza yaptığını duymadığını sansa da aslında oğlu ve torunu dışarıda ölüm ile pençeleşen anne ve anne annesi için çok iyi bir mücadele vermektedirler. Yoğun bakım altında bilinci kapalı bir şekilde yatmakta olan bu kadının artık ölümü kanserden değil kazadan dolayı olmuştur.

Sessiz Çığlık izle

Sessiz Çığlık full izle
Bunları duymak istemeyen gençler artık annesiz yani evinde bir kez kadınsız gecelerinde yatmakta olsalar da sabaha kadar uyuyamazlar ve uykusuz bir güne merhaba derler. O genç erkekler annesiz günlerini bir kez daha düşünmek istemez de bütün bunlar annenin oyunudur. Anne aslında kaza yapmış olması doğrudur ama ölmüş olması doğru değildir. Onun için anne bir gün evine geri döner ve oğlu ile onun oğlu çok iyi bir çığlık atmasını beklerken bağırmak isteseler de artık sesleri çıkmamaktadır. Çünkü o kadar bir sevinci hiç bir anda yaşamamışlardır. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek yeterli olacaktır. Sessiz çığlık adlı filmin Joachim Trier adlı bir yönetmen ve yapımcılığını üstlenen kişi ile tamamlanması elde edilmiştir. Filmin diğer isimler iolan baş rol oyuncuları Jesse Eisenberg , Gabriel Byrne , Amy Ryan , David Strathairn , Ruby Jerins gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com ve ailesi şimdiden herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Joachim Trier

Oyuncular: Jesse Eisenberg , Gabriel Byrne , Amy Ryan , David Strathairn , Ruby Jerins

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sessiz Çığlık HD izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Zeliha - 1 sene önce demiş ki:

    Ok