Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Şeytan Tüyü HD izle

ust2
13.982
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Şeytan Tüyü HD izle

Şeytan Tüyü izle
Şimdi sizlere bu güne kadar görülmemiş bir korku filmini sunuyoruz. Filmin öncelikle bir yerli film olduğunu söylemeliyiz. Filmin iki bin on altı yılının on sekiz Mart günü vizyona girerek Türkiye sinemasına büyük bir çapta gelir sağlayacak olması bizleri sevindirmektedir. Şimdi ise filmin içeriği olan konusundan bahsedecek olursak. Filmde bir kaç genç ve bir kaç genç kız bir gün bir restoranda buluşurlar ve oradan bara giderler. Barda ilk başlarda çok güzel vakit geçiren bu gençler eğlenmenin dibini bulurlar ve o eğlenme dibi ise bir kaç kadeh açıp içerek kendilerini tamamen dünyadan kopararak hep beraber oradan ayrılırlar. Oradan ayrılan bu gençler bir ormana giderler. Ormanda piknik olmasa da bir gece karanlığı ve bir kaç kadeh daha vardır. Bu kadehleri açmaya bile fırsat bulamadan içmiş oldukları sigaranın izmariti ile ormanda bir yangına sebep olmuştur. Bu yangını aslında oradaki sigara değil oradaki yaratıklar olan bir kaç tane melek gibi bir şeyler yapmıştır.

Şeytan Tüyü
Oraya gelen itfaiye ekipleri mutlaka yanında getirmekte sorunlu olduğu kişiler olan polis veya jandarmanın yanında olması gerektiği için polisler ile oraya gelen kişiler artık ormandaki yangını söndürürler. Yangını söndürmeden önce polisler o ormandaki gençler ile konuşma yapar ve polisler onların hepsinin alkollü olduğunu anladığı için onlara bir alkol testi yapar. Hepside 5,0 gibi promiller de gezen derecelerde gezen alkol seviyesindedirler. Onun için polisler ile karakola gelen gelmesi istenen bu gençler polisler devlet kurumunda çalıştığı için mutlaka oraya gitmesi gerektiğinin haberini bilir. Karakola giden bu gençler orada kişi başına düşen cezayı görünce arık alkol kullanmamak için yemin bile ederler. Ama polisler o yeminleri aldırış etmeden onlardan bir ay içerisinde bile olmayan bir ceza olan kişi başı yedi bin lira olan cezayı yazar ve bir hafta sonra getirmelerini ister.

Şeytan Tüyü Filmin Konu Devamı
O gençler paraları bulabilmek için bankaya gitmekten başka çareleri olmadıkları için ilk önce kaç para çekmelerinin gerektiğini sorarlar. Polislere toplan olarak kırk iki bin lira ödemeleri gerektiğini hesaplayan bu gençler bankadan kırk beş bin liralık bir kredi çekerler ama bu kredi bir kişinin adına çekildiği için polisler bu parayı alır. Ama parayı hep beraber ortak olarak ödeyeceklerini söyleyen gençlik kızlar ve erkekler birden arkadaşını satar ve o arkadaşı ile artık irtibatı keser. O arkadaşın ettiği beddualara karşı boş kalmayan ormanı yaan yaratık kredi çeken arkadaşının ettiği bedduaları bire bir aynısını yaşamlarını sağlayacaktır. Filmin yönetmenlik koltuğunda M. Murat Şenöy gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Mustafa Üstündağ , Güven Kıraç , Erdal Tosun , Haldun Dormen ve Şükran Ovalı gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com ve ekibi herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: M. Murat Şenöy

Oyuncular: Mustafa Üstündağ , Güven Kıraç , Erdal Tosun , Haldun Dormen , Şükran Ovalı

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Şeytan Tüyü HD izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Hüseyin - 1 sene önce demiş ki:

    Güzelllllll

  2. Yaren - 1 sene önce demiş ki:

    süper film güzel film şeytan tüyü izleyin dostlarım

  3. alihan - 1 sene önce demiş ki:

    güzelmiş