Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Siccin 2 Full HD izle

ust2
155.823
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Siccin 2 Full HD izle

Siccin 2 Filmi
Filmin ilk serisinde çok kişi filmi beğendiği hakkında yorumlar yağdırdığı için filmin yapımcıları filmin ikinci serisini çekmeyi istediler ve gerçekten çok beğendiler. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak. Filmde bir kız ve bir erkek lise yıllarında ikisi aynı anda derslerinde başarısız olduğu için okulu bırakmak zorunda kalırlar. Daha sonra bu durumdan ailesine bahsetmeyen bu iki genç artık evlenme kararı alırlar. Çünkü her gün okula geliyor diye ailesi onları okula gönderir ama onlar ikisi buluşmaktadırlar. Buluştukları için konuşa konuşa bir yere varırlar. O vardıkları yer az önce söylediğim gibi evlenme kararı olur. Ama bu evlenme kararları sadece bu iki genç arasında bir yıl gizli kalır. Daha sonra o kız ve erkek çok güvendikleri arkadaşlarına birbirlerini anlatırlar. Daha sonra bu iki genç evlenir. Kızın ailesi ilk başta karşı çıkar. Ama sonradan mutlu bir aile olurlar. Daha sonra bir çocukları olur. Bu çocuk iki yaşına geldiğinde bir kaza sonucu ailesiyle son dakikalarını geçirerek hayata gözlerini kapatan bir zavallı çocuk olarak kayıtlara geçer.

Siccin 2 izle

Siccin 2 izle
Mutlu çift artık darma duman olmuş ve ayakta durmakta zorlanmıştır. Baba çocuğu öldükten sonra günlerce işine gitmez ve babanın iş arkadaşları o zavallı çocuğun babasına yardım eli uzatmak için çay ve şeker gibi ön planda tutulan mutfak eşyaları ile birlikte arkadaşının yanına gelirler. O adam onları görünce pek sevinmese de bu durumu çaktırmaz. daha sonra o arkadaşları yollar. Arkadaşlar evden çıktıktan sonra o çocuğun bir kaza sonucu ölmediğini tespit ederler. Çünkü babanın anlattığı olayın gerçekleşmesi mümkün değildir. O zavallı çocuğun bir yaratık tarafından öldürüldüğü tespit edilir. O baba artık o evde yaşamaya daha çok bakar. Çünkü o yaratığı bulup anında bulup öldüreceğini tahmin eder. Ama o yaratık artık onlara musallat oldu ve o aileye kolay kolay bırakmayacağı filmin ilerleyişinden belli olur. Babanın o evde yaşadıkça psikolojisi bozulur ve o evi anne terk edip giderek babanın daha çok üzülmesine sebep olur. Baba daha çok yıkılır ve oralarda yaşanmanın çok zor olduğunu her akşam çocuğuna mesaj olarak iletse de babası artık o çocuğun ölümsüz olduğunu düşünür. Ama bu düşünceler sadece bir düşüncedir. Çünkü artık git gide baba kafayı yemeye başlar.

Siccin 2 izle

Siccin 2 full izle
Bu adam artık bu işin böyle olmayacağını düşünür ve bir hocanın yanına gider. Hocaya derdini anlatan bu adama hoca kendisine de musallat olacağını düşündüğü o yaratıkları insanların evinden veya insanların bedenlerinden çıkaramayacağını söyler. Çünkü hoca duyduklarına inanamaz ve hocalığı bıraktığını orada o adama sözler. Adam onlarında korkudan bir şey yapamadığını düşünür. Ama başka bir hocaya gittiğinde 41 dikiş adlı bir büyü ile onların içinde veya evindeki musallat olan yaratığı yok eder. Filmin konusundan bu kadar bahsetmek bence yeterlidir. Çünkü filmin ilerleyen sahnelerinde korku son derece iyi bir şekilde yüzümüze yansıyacaktır. Yansıdıkça sizlerde korkudan bazı yerlerde gözlerini kapatacaksınız. Filmin galasının iki bin on beş yılında istanbul gala showda yapılmış olmasından dolayı çok sayıda ünlü ve yurt dışındaki yabancı tanınmış kişiler ile kutlanmıştır. Filmin yönetmenlik koltuğunda Alper Mestçi gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Şeyda Terzioğlu , Bulut Akkale , Seda Oğuz , Yavuz çetin ve Reyhan İlhan gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmuştur. Filmin süresi ise yüz yirmi dakikalık bir korku dolu anlara hazır olun. Filmin almış olduğu imdb puanı ise 7,7 gibi bir güzel değeri göstermektedir. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.Com ve ailesi iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim, İMDB En İyi Filmler, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Şeyda Terzioğlu , Bulut Akkale , Seda Oğuz , Yavuz çetin , Reyhan İlhan

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Siccin 2 Full HD izle” filminde 19 Yorum bulunuyor.
 1. sewim - 1 sene önce demiş ki:

  siccin 2 izle için çok güzel bir film

  • elif - 1 sene önce demiş ki:

   aynen size katılıyorum

 2. elif - 1 sene önce demiş ki:

  Teşekkürler

 3. elif - 1 sene önce demiş ki:

  Siccin 2 izle filmini nihayet buldum ya sagolun

 4. Kasap - 1 sene önce demiş ki:

  korktum biraz 🙂

 5. Veli - 1 sene önce demiş ki:

  siccin 2 izle süper abi ya korku felan coh cix

 6. Eda - 1 sene önce demiş ki:

  süper abi ya

 7. Kadir - 1 sene önce demiş ki:

  siccin 2 izle süper bir film eyw admin

 8. Bayramcan - 1 sene önce demiş ki:

  siccin 2 izle süper bir film eyw

 9. Aylin - 1 sene önce demiş ki:

  super

 10. eslem - 1 sene önce demiş ki:

  siccin 2 filmini izlemeyin aşırı korkunc

 11. Bykavakk - 1 sene önce demiş ki:

  korkunç ya izlemeyin çok korkunç

 12. ali - 1 sene önce demiş ki:

  siccin 1 bu! 2 diye yutturma girişimi çok ayıp. tıklansın da reklam alalım kurnazlığı. bütün siteler aynı. burdan ekmek yiyorsan admin hakkını vermelisin. zamanımızdan çalıyorsun ve bu ekmeğini haram kılıyor. yazıktır ayıptır…

 13. gülistan - 1 sene önce demiş ki:

  siccin 2 filmi iyi de çok korkunç be abi az hafif yapar insan

 14. sertap - 1 sene önce demiş ki:

  süper sardı öpüyorum admin 😉

 15. beyza - 1 sene önce demiş ki:

  iyi film korkunc ama

 16. Banuu - 1 sene önce demiş ki:

  Çok güzel

 17. ertan - 1 sene önce demiş ki:

  siccin 2 filmine bayıldım sagol paşam

 18. Murat - 1 sene önce demiş ki:

  Güzel bir film tşkler admin