Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 2016 Full izle

ust2
65.439
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 2016 Full izle

Filmin konusunu anlatmaya geçmeden önce filmin esrarengiz olan bir tarafı vardır. Filmin Somuncu Baba: Aşkın Sırrı gibi garip bir adı vardır. O tarafı ise filmin içinde geçen bir kaç garip olayların tamamen gerçek hayatta yaşanmış olmasından kaynaklanan bir yapıya sahip olduğu için gerçek bir duygusal sahneler yaşayabilirsiniz. Onun için filmin konusunu en son anlatmakta fayda vardır. Filmin tüm çekimlerinin Türkiye de çekilmiş olması insana tamamen farklı bir estetik haz uyandırmaktadır. Filmin içinde olan ama gerçek isimlerinin çoğunu bilmediğimiz isimler ise yani filmin yönetmenlik koltuğunda oturan isim Kürşat Kızbaz gibi bir ünlü yazar oturmaktadır.

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı izle

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı full izle Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Furkan Palalı , Ahmet Yazıcıoğlu ,Karamel Toprak , Emine Durmuş , Büşra Kokulu ve Cevdet Taşkın gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Film doksan dokuz dakikalık bir dram sahneleri ile dolu filmi andırmaktadır. Şimdi ise filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak. Filmde bir kız ve bu kızın babası koskocaman bir evde yaşamaktadır. Koskocaman evde sadece iki kişinin yaşaması sizlere garip gelecektir. Çünkü o baba her gün eşinin ölümünü aklına getirdiğinde her eline geçen para ile evi ile ilgili bir şeyler yapmaktadır. Baba bir gün çalışıp kızına bakarak ta olduğu iş yerinden atılır. Bu baba işten atıldığında bir kaç ay iş aramakla günlerini geçirse de o adam bir türlü iş bulamamaktadır. Çünkü o adamın bir suçu olmadığı halde üstüne atılan hırsızlık belgesi ile o adam yargılanmaktadır.

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı izle

O adam işi bir ekmek fırınınında olduğu gibi her türlü bilgiyi elde eder. Elde ettiği bilgileri ise bir kağıt üzerine aktararak unutmamasını sağlamaktadır. O adam evde yaptığı ekmeleri kızından dışarıda satmasını istemektedir. Günümüzde ekmeğin bir lira veya bir lira yirmi beş kuruş olduğu devirde o adam günümüzdeki ekmek boyutları ile bire bir aynı olan ekmekleri elli kuruştan satarak herkesin kendi ekmeğinden almasını sağlamaktadır. Daha sonradan ise kendini iyice bu işe kaptıran adam ekmekten az gelir elde ettiği için ekmeğe yirmi beş kuruş zam yapar ve ekmeğin günümüzdeki değerin yirmi beş kuruş veya elli kuruş altında olan yetmiş beş kuruşluk bir değere gelmesine sebep olan bu adam ilerleyen günlerde aynı günümüzdeki gibi bir ekmek fiyatına satarak çok iyi bir gelir elde etmeye çalışacaktır. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com ve aile ekibi şimdiden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Kürşat Kızbaz

Oyuncular: Furkan Palalı , Gürkan Uygun

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 2016 Full izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. sevgi - 1 sene önce demiş ki:

  somuncu baba filmi heyecanla bekliyorum

 2. rukiye - 1 sene önce demiş ki:

  güzel film admin eline yüreğine saglık

 3. recep talha - 10 ay önce demiş ki:

  süper

 4. zeynep - 10 ay önce demiş ki:

  super

 5. selin - 10 ay önce demiş ki:

  inşalllah fragmanlar kadar güzeldir