Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Son Bir Dans Full HD izle

ust2
7.926
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Son Bir Dans Full HD izle

Çok ama çok genç yaşlarda denilmese de Son Bir Dans full izle genç yaşta bir iş kadını artık kendi ayaklarının üstünde durabilecek yaşta olması gerektiği gibi olması gerektiğini yapan kadındır. Bu kadının adı ise Özlem dir. Özlem çok sevdiği halde babasının kızdığı için bir türlü sevdiği erkek ile buluşamadığı için kendi iş yerine pek uğramazdı. Ama bu saatten sonra sürekli uğramaya başlamıştır. Son Bir Dans sebebi ise sevdiği adam olan Tolga ile daha iyi vakit geçirmektir. Ama kendi iş yerinde dahi babasından rahat bulamadığı için artık o çocuğa babasının elini öpmesi gerektiğini söyler. Daha sonra o adam öper ve o kızın babası orada yelkenleri indirerek o çocuğu artık sevmeye başlar. Daha sonra bu iki genç evlenirler.

Son Bir Dans izle

İkisi de birbirlerini çok sevse de Özlem eşi olan Tolganın en yakın arkadaşı emre ile evlilik içinde olmayan bir aşk içindedirler. Ama bu durumdan Tolganın haberi yoktur. Nede olsa Özlem su altından saman yürütmeyi çok iyi bilen birisidir. Son Bir Dans filmi ama bu ilişkinin ortaya çıkması pek de uzun sürmez. Çünkü Emre evli olan Özleme mektup gönderir ve evde olmayan Özlem bir süre sonra eve gelse de ondan daha hızlı olan Tolgayı fark edemez. Tolga bu ilişkiyi öğrenir. Bu üç isim ilerleyen günlerde birbirlerini saldırılı bir şekilde sözler ve hareket içerikli saldırılarda bulunmaktadır. Tolga artık ne aşka nede arkadaşa güvenmektedir.

Son Bir Dans izle

Güven olmadığı için de artık aşk kelimesi de onlar için yetersiz kalacaktır. Bu nedenle ayrılma noktasına kadar gelecekler ve yine de ayrılmayacaklar. Ayrılmama sebebi ise Tolganın eski sevdiği olan Özlemden çok iyi bir intikam almak için çabalarıdır. Son Bir Dans izle Tolganın böyle bir intikamı sadece kendisi ihanete uğradığında yapacak birisidir ve artık kendisi de bir intikama uğradığı için intikamını nasıl alacak sizler merak ediyorsanız filmi izleyiniz. Tolga Bakalım filmin ilerleyen sahnelerinde bu üç isim nasıl ve yeni tavırlar ile karşımıza çıkacak hep beraber izleyelim. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Filmi şimdi ise dış kollarına bakacak olursak. Sümeya Kökten gibi başarılı bir yönetmenin filmin başında durduğunu görüyoruz.

Son Bir Dans izle

Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Tayanç Ayaydın , Hilal Sönmez ve Memet Işık gibi isimlerden oluşmuştur. Filmin haziran ayında vizyona girecek olmasına rağmen şu anda filmin sadece fragmanı olsa da çok sayıda izlenme ile yerli filmler kategorisinde çok ön sıralar da yer almıştır. Dram ve Gerilim kategorisinde yer alan bu film çok sayıda izleyici ile buluşacağı için de imdb puanının da bir hayli yüksek olmasına hazırlıklı olmanızı öneririm. Film gerçekten izlenmesi gereken filmlerden biridir. Çünkü gerçek yaşantımızda bizlere iyi bir nasihat olacaktır. Şimdilik son sözler bunlar olsa gerek diye düşünüyorum. Çünkü filmi çok anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir film olarak gelecektir. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmler, Gerilim, Yerli Filmler

Yapım: 2015

Yönetmen: Sümeya Kökten

Oyuncular: Tayanç Ayaydın , Hilal Sönmez , Memet Işık

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Son Bir Dans Full HD izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. FİSUN - 1 sene önce demiş ki:

  son bir dans filmi oldukça iyi yerli filmler arasından en iyi filmler bunlar

 2. esin - 1 sene önce demiş ki:

  teşekkürler

 3. esin - 1 sene önce demiş ki:

  iyi film

 4. joshua - 1 sene önce demiş ki:

  bakalım nasılmış

 5. Ahmet - 1 sene önce demiş ki:

  .