Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Suikastçi 2016 Full izle

ust2
13.169
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Suikastçi 2016 Full izle

Suikastçi izle Filmde bir han vardır. O handa çok sayıda görevli kişi temizlik bahçivan gibi işlerle çok uğraşılmaktadır. Bunun sebebi oradaki han sahibinin bahçe ve görünüşe ço önem vermesinden kaynaklanmaktadır. Onun için her geçen gün orada yeni yeni kişiler çalışmaya başlanmaktadır. Hanın izni olmadan dahi orada kişiler çalışmaya başlar ve bir kaç gün sonra maaş isterler. Onun için artık han kendinden izinsiz oraya başka başka insanların çalışmak için alınmasını istemez. Hanın bulunduğu yere en yakın olan ormanda bir hareketlilik göze çarpsa da buraya yakın handa ki bahçivan bunu fark eder ama hana söylemez çünkü o bahçıvan ormandaki kişilerin ajanıydı. Ormandaki hareketlilik tek kişi ile meydana gelmektedir. O tek kişi bir kadındır.

Suikastçi 2016 izle

Kadın ormanın içinden geçen bir atlı adamın hana doğru gittiğini görür ve o adamın boynunu kılıcı ile koparır. Daha sonra o adamın atını alır ve adamın üstündeki elbiselerden sadece atkıyı alarak yüzünü kapatan kadın oraya bir şekilde sızarak içeriye girer. İçeride bir kaç kişi le yüzleşse de onlarda silah olduğu için onlarla konuşmadan yanından geçer. Suikastçi izle Çünkü silah mermisi ses çıkardığı için içeride han sahibi bu sesi duyunca bütün askerlerini ve ona yardımcı olarak çalışan kişiler merminin sesine doğru yollayacağını bildiği için o adamlarla sakin bir şekilde geçinir. Daha sonra içeride bir bahçıvanın diye sanıyorum ama yanılmış ta olsam bir kişi kucağında bebeği ile bir yere pus puş bir şekilde beklemektedir.

Suikastçi izle

Nie Yin Niang
O kadın o çocuk ve adamın olduğu yere gider. Daha sonra oranın kenarında birde kadın görür ve onlara hiç fokunmadan arkasını dönüpte gider. Daha sonra arkasından birden kılıcı ile döner. Bunun sebebi ise o adamaların kendisini takip ettiği düşüncesi altında arkasına dönmüştür. Han bir gün bir miktar kendisine para borcu olan kişiden parayı almak için bir buluşma noktası belirlenir ve orada o kadın hanı tek yakaladığı anda ne yapacağını düşünmektedir. Han oraya tek başına gitmiştir. Suikastçi Karşı taraf ise çok kişi le gelmektedir. Han biraz korkmuş olsa da hiç bunu belli etmez. Daha sonra o adamlar yani karşıda para vermeye gelen kişiler hanın tek olduğunu görünce parayı vermekten vazgeçer ve o hanı öldürmek için etrafını sararlar. Kadın onların bu halini görünce oradaki hanı kurtarmak için onların hepsinin ölümüne neden olacak kılıcı ile şov yapmaya başladığını gören han o kızın gerçekten iyi bir dövüşçü olduğunu düşünür. Ama kızın hana yapılan saldırıyı sırf kendisi için yaptığını söyler. Çünkü kız kendisi o adamı yakalayacak ve adamı yani hanı kendisi öldürecektir.

Suikastçi 2016 izle

Kendisi öldüreceği için hana başkasının bir şey yapmasını istememektedir. Daha sonra hana bir şey çaktırmadan hanın mekanı da beraber giderler ve içeriye gireceği sırada hanın kafasından tutarak boynuna kılıcını yaslayan kadın bir miktar para ister. Han kıza parayı verilmesini ister. Kız parayı alır ve hanın kafasını kopararak oradan planlamış olduğu ilginç bir proje ile kaçmayı başarır. Daha sonra o para ile yetim bir kişinin hayatında okumanın ne olduğunu gösterecektir. Filmi bu kadar anlatmak yeterlidir. Filmi anlattıkça sizlere ve bizlere göre filmin tadını kaçırmaktadır. Filmin tadı kaçınca da sizlerin filmi izlemesini sağlamak zorlaşacak. Filmin dış kollarında yer alan kişilerin gerçek kimlikleri ile kontrol edecek olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Hsiao-hsien Hou gibi birisi oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Shu Qi , Chen Chang , Satoshi Tsumabuki , Ethan Ruan , Nikki Hsin-ying Hsieh ,T’ien-wen Chu , Cheng Ah , Hsiao-hsien Hou gibi bir çok ünlü isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin çekimlerinin sürdüğü yerler ise Tayvan , Çin , HongKong , Fransa gibi çok tanınmış bir kaç ülkede çekilmiştir. Filmin iki bin on altı yılının yani bu yılın mart ayının ortalarında vizyona girmesi beklenmektedir. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkabusu.Com ve ailesi şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Dram Filmler, Gerilim, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Hsiao-hsien Hou

Oyuncular: Shu Qi , Chen Chang , Satoshi Tsumabuki , Ethan Ruan , Nikki Hsin-ying Hsieh

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?