Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Tehlikeyle Flört Full HD izle

ust2
2.134
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Tehlikeyle Flört Full HD izle

Tehlikeyle Flört izle
Üç kafadar filmde bizleri komedi rüzgarı ile kırıp geçecekler. Hani düğünler olur ya işte orgu çalan ayrı klarneti çalan kişi ayrı ayrıdır işte he bu üç kafadar düğünlerde orkestracılık yaparak geçimlerini sağlarlar. Bu kafadarlar bu işin böyle yürümeyeceğini anlayınca kaset çıkarmaya karar verirler. Haliyle kaset çıkarmak için biraz sermayeye ihtiyaç vardır. Tabi bu sermayede bu üç kafadar da yoktur. Bu arada bu iç kafadarın isimleri Ozan , Çağatay ve Timsah adında kişilerden oluşuyor. Neyse biz devam edelim. Kasetçiye gittiklerinde borç olarak kaset çıkarmasını rica ederler. Tabi kim size hiç para vermeden kaset çıkarır orası ayrı bir konu. Bu üç kafadar kasette çıkartamaz. Ama kasetçi onlara bir teklif sunar.

Tehlikeyle Flört izle

Tehlikeyle Flört full izle
Teklifinde de şöyle der bana elli bin lira getirin o kaseti her dükkana koyayım. Yani elli bin lira karşılığında kasetleri yayınlanacaktır. Şimdi oturup düşünmeye başlarlar. Acaba biz bu elli bin lirayı nereden bulacağız diye. İşte macera buradan sonra başlamaktadır. Annelerinin çoraplarını giyip banka soyma işine girecektirler. Ama bu planı kendileri yapamayacağını anlarlar. Bunun için bir adam aramaya başlarlar. Bu işlerde iyi daha önceden tecrübeli eleman tipi bir şey yani. Bu adamı arar iken kahvede otururlar. Konuşmalarına kulak misafiri olan birisi onlara birini önerir. Bir yere gitmelerini ve orada sırrı adında birisini bulunca onlara yardım edeceğini söyler. Sırrı yı nasıl bulacağız deyince kahveci aynen şöyle diyecektir. O sizi bulur merak etmeyin.

Tehlikeyle Flört izle

Kahvecinin dediği gibi de olur. Onun söylediğe yere giden bu üç kafa dengi arkadaş sırrı ile buluşacaktırlar. Sırrı ile kısa sürede anlaşan bu üç kafadar hemen işe koyulma yolunda kolları sıvarlar. Banka soygunu başlamıştır yani komedi rüzgarı başladı desek daha doğru olur. Film ile siz değerli ziyaretçilerimizi baş başa bırakıyorum. Tehlikeyle Flört filminin yönetmeni M. Murat Şenöy adında birisidir. Oyuncu kadrosunu da unutmadan söyleyelim. Filmin oyuncu kadrosunda Mete Horozoğlu , Ezel Akay , Cihat Tamer , Tuğrul Tülek ve Başak Daşman gibi oyuncular yer alıyor. Filmin imdb puanına da baktığım zaman yerli filmler içinde iyi bir puan olan 6,2 değerinde çok iyi bir puanı gösteriyor. Hdfilmkabusu.com iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: M. Murat Şenöy

Oyuncular: Mete Horozoğlu , Ezel Akay , Cihat Tamer , Tuğrul Tülek , Başak Daşman

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?