Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


Temel ile Dursun istanbul’da Full izle

ust2
36.395
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Temel ile Dursun istanbul’da Full izle

Temel ile Dursun istanbul’da izle filminde Temel ve Dursun adında kardeş denilebilecek kadar birbirlerine yakın kişiler vardır. Temel ve Dursun yaşamış oldukları köylerinde çok kişi tarafından sevilmektedirler. Temel 2 kız ve 1 erkek babasıdır. Dursun ise 1 erkek babasıdır. Bu iki kardeş denilebilecek kadar yakın olan kişiler mutlu günlerinde ailelerini mutlu edebilmek için ellerinden geleni yaparlar. Çünkü mutlu olduğu tek günler üstlerinde para bulunduğu günlerdir. Bir yılbaşı yaklaşır. Temel ve Dursun yılbaşı akşamı boş geçirekleri yerine birbirlerine gelmeye karar verirler. Daha sonra ise Temel Dursuna gitmesi beklenirken Dursun Temeli ziyarete gelir. Dursun gittiği Temelin evinde çok iyi vakit geçirmektedir. Dursun arkadaşı olan Temele dışarıdan bir milli piyangocunun geçtiğini söyler.

Temel ile Dursun istanbul'da izle

Temel ve Dursun o piyangocu yu durdurur ve üstlerinde pek para olmadığı için orada bulunan en düşük bilet olan çeyrek bileti alırlar. İkiside birer tane aldığı biletlerin nası lolsa bu senede her sene olduğu gibi boş bir bilet olduğunu düşünürler ve biletleri bir kenara atarlar. Sabah olduğunda Temel o biletleri alır ve televizyonu açtığında Dursunun biletindeki numaralar ile aynı olduğunu görünce hemen dursunu telefonu ile çaldırır. Arayacak kontörü dahi yoktur. Neyse bunlar parayı hemen almaya gitmezler. Parayı istanbulda almaları gerektiğini düşünürler. Çünkü köyünde çok sayıda kişinin Temel ve Dursundan alacağı olduğu için İstanbula yılbaşından sonrakiş gün giderler. Ve orada bir milli piyangocunun bulunduğu bir yere girerler ve bileti kazandıklarını söylerler.

Temel ile Dursun istanbul'da izle

Temel ile Dursun istanbul’da Çok sayıda kişi bu piyangocunun olduğu yere gelir ve o adamdan bir kaç milyarcık istediği söylerler. Temel ve Dursun ama biraz kaba davranır. Çünkü o kadar çok kişi Temel Ve dursunu hatta aileleri rahatsız edecek dereceye kadar gelir. Filmin yönetmenlik koltuğunda İhsan Taş gibi çok iyi bir insan oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Alay Cihan , Wilma Elles , Esin Civangil , Engin Alkan , Tahsin Taşkın gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmuştur. Filmin yapımı iki bin on iki yılına dayanmış olsa da daha vizyona girmeyen bir fildir. Filmin vizyona girmesine çok az bir süre kalmıştır. Şimdi diyeceksiniz film neden bu kadar süre bekletildi. Filmi alacak firmanın yapımcıları vazgeçer ve başka bir arayıcı bulmakta o kadar kolay değildir. Hdfilmkabusu.com ve ekibi şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2012

Yönetmen: İhsan Taş

Oyuncular: Alay Cihan , Wilma Elles , Esin Civangil , Engin Alkan , Tahsin Taşkın

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?