Sitemizde şuan toplam 539 film bulunmaktadır.


The Lobster Full izle

ust2
1.013
500x50-3
BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Lobster Full izle

The Lobster izle, Diğer filmlerin alışılmışın dışında bir filmdir. Kalkın gidiyoruz. Nereye mi takılın peşime nereye gittiğimizi sizlere söyleyeyim. Film bize çok uzak olmayan gelecekte geçiyor. Sadece aradan bir kaç milyon yıl geçmesi lazım. Neyse biz konumuza devam edelim. Tabi dünyadan çok farklı bir gezegendeyiz. Bu gezegende insanlar istenmemektedirler. İnsanlar yakalandıkları zaman çok değişik türde bir yere götürülmektedir ler. Buraya gelen bu insanlar çok farklı bir yöneteme tabi tutulurlar. Eğer kendilerine bir eş bulmazlar ise bir hayvana dönüştürülüp ormana salınır. Davidde bu duruma tabi tutulur.

The Lobster izle

Yakalanarak kırk beş günlüğüne serbest bırakılırlar. Serbest irler ama bir yere kadar. David din süresi gün den güne geçmektedir. Tam eş bulamadı derken bir kadın ile tanışır. Pek sıradan bir tanışma olmasa da sonuç ta tanışır. Kısa süre beraberliklerden sonra bu adam bu kadına aşık olur. Bizde bu sıralarda göz yaşlarımızı silmek için mendil lerimizi hazılıyoruz 🙂 Buradan sonra filmde neler olacak neler. Merak edenler filmi hemen izlemeye başlasın diyorum. Çünkü en iyi imdb li filmler arasına girmeyi başaran 7,5 gibi bir puanı haznesinde barındırıyor. Diğer yandan filmin yönetmeni de Yorgos Lanthimos adın da birisidir. Filmin oyuncuları Colin Farrell , Rachel Weisz , Ben Whishaw , John C. Reilly ve Lea Seydoux gibi oyunculardan oluşan sağlam oyunculara sahiptir.

The Lobster izle

Film süresi de gerçekten iyi. Yüz on sekiz dakikalık bir süreye sahip filmdir. Filmin en dikkat çekici tarafı Yunanistan , İngiltere , İrlanda , Hollanda ve Fransa gibi birçok ülkede çekilmiş olmasıdır. Bu bence filme ne kadar emek sarf edildiğinin göstergesidir. Bilim Kurgu , Komedi ve Romantik gibi film kategorileri eklenmesi de filmi gerçekten güzel bir hal aldırıyor. Bakalım film konuştu siz film hakkında ne konuşacaksınız bunu filmi izlediğiniz zaman öğreneceğiz. Şüphem yok benim le aynı düşünceleri taşıyacaksınız. Film hakkında söyleyeceklerimiz bu kadar. Eksik bir şeyimiz olduysa affola. Elimizden geldiğince sizlere filmleri açmaya çalışıyor. Diğer yandan okul cart curt derken bu kadar kaliteli içerikleri sizlere sunuyoruz. Lütfen yorum atmadan geçmeyelim. Bizden sizlere kalpten iyi seyirler diliyoruz.

Tür: 2015 Filmleri, 720p Filmler, Bilim Kurgu, İMDB En İyi Filmler, Komedi, Romantik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Yorgos Lanthimos

Oyuncular: Colin Farrell , Rachel Weisz , Ben Whishaw , John C. Reilly , Lea Seydoux

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?